سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دختری که مدفوع می خورد و کاسه توالت را لیس می زد

مجموعه : اخبار گوناگون
دختری که مدفوع می خورد و کاسه توالت را لیس می زد

دختری که مدفوع می خورد و کاسه توالت را لیس می زد

 یک دختر نوجوان که در خانواده ای نامهربان بزرگ شده بود توسط افراد خانواده مجبور به خوردن مدفوع خودش می شد و برادرش وی را مجبور به لیس زدن کاسه توالت می کرد.

 

دختری که مدفوع می خورد و کاسه توالت را لیس می زد

والدین سنگدلی که به دخترشان فضولات انسانی می خوراندند! به گزارش سماتک شهنا که عضوی از یک خانواده 8 نفره بود بارها با وسایل مختلف از جمله چوب بیس بال پلاستیکی کتک می خورد.خانواده شِهِنا بیگم 19 ساله به او حمله می کردند، نمی گذاشتند از دستشویی استفاده کند و مجبورش می کردند فضولات خودش را بخورد که به دنبال آن بالا می آورد. سه برادر، یک خواهر و یک عروس خانواده در این جنایت دخالت داشتند.

 

گاهی او را مجبور می کردند حجم زیادی برنج را به زور بخورد، کاسه ی توالت دستشویی را بلیسد و یا مدت بسیار طولانی به کاسه توالت زل بزند.دادستان گفت لکه های خون و استفراغ پنهان شده بود و لباس خون آلود متعلق به Shahena در کیسه های بن قرار داده شده قرار داده و خارج شده بود

 دختری که مدفوع می خورد و کاسه توالت را لیس می زد

شهنا روز یازدهم اکتبر جان خود را از دست داد و مامورین آمبولانس جسد وی را در حمام خانه اش پیدا کردند. خانواده وی به مامورین گفته بودند که شهنا حالش خوب نبود و یکباره غش کرده است اما شواهد نشان می داد که قربانی ظرف 24 ساعت گذشته به شدت با نوعی سلاح کتک خورده بود و آثار ضرب و جرح شدید در جای جای نقاط بدنش به چشم می خورد.

 

در طی دادگاهی 10 هفته ای در سنت آلبانس در مجموع حکم 56 سال زندان برای مجرمین این حادثه صادر شد.

 

مطالب مرتبط:

 

استاد دانشگاه دانشجو را مجبور به خوردن مدفوع انسان می کرد

 

پشت بام این خانه با مدفوع مسافر هواپیما سوراخ شد + تصاویر

 

تولید و عرضه گوشت مصنوعی با مدفوع انسان

 

پرستار زنی که به بیمار مدفوع تزریق کرد

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن چند مدل فست فود رژیمی طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم خواص بسیار مفید خرمالو برای بدن آموزش درست کردن کوکوی پیازچه طرز تهیه پاستیل در خانه مخصوص کودکان آموزش آبمیوه مخصوص گرما دستور پخت کیک خوشمزه قلب مخصوص روز ولنتاین آموزش درست کردن کتلت آلمانی روش تهیه سالاد ماکارونی ژله ای فواید آلبالو و گیلاس در درمان بیماریها آموزش تصویری درست کردن سمبوسه آبادان آموزش درست کردن کباب کوبیده قالبی