لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

کاهش سریع قند خون با خوردن کدو سبز فقط در 30 ثانیه

مجموعه : رژیم و تغذیه
کاهش سریع قند خون با خوردن کدو سبز فقط در 30 ثانیه

کاهش سریع قند خون با خوردن کدو سبز فقط در 30 ثانیه 

 کدو سبز گیاهی خوراکی است که در فصول مختلف سلب وجود دارد معمولا کدوهای زمستانی خاصیتی مثل ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و ضد دیابتی دارد و حتی می تواند انسولین خون را در دوران بارداری کنترل کند.

 

دیابت بارداری به شرایطی گفته می شود که افزایش قند خون برای اولین بار، در طی دوران بارداری دیده شود. دیابت بارداری، تقریباً در چهار درصد از بارداری ها بروز می کند.

 

مصرف این خوراکی در برنامه ی غذایی به زنان باردار توصیه می گردد این گیاه که برخی از افراد آن را جزء میوه جات و بعضی از افراد جزء سبزیجات می دانند حاوی موادی است که برای سلامت چشم ها بسیار مفیدند.

 

کدو سبز
گیاهی خوراکی است که در فصول مختلف سلب وجود دارد معمولا کدوهای زمستانی خاصیتی مثل ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و ضد دیابتی دارد و حتی می تواند انسولین خون را در دوران بارداری کنترل کند.

 

در واقع تغذیه کودک – غنی از ویتامین c، پتاسیم، فیبر  خوراکی منگنز، فولات،اسدی های چرب امگا ۳ و برخی ویتامین های گروه B را داراست بنابراین مصرف این خوراکی در  برنامه ی غذایی به زنان باردار توصیه می گردد.

 

البته لازم به ذکر است، این خوراکی دارای مس فراوانی است و افرادی که بدن آنها به کمبود مس دچار است می توانند با مصرف کدو مس بدن خود را به اندازه کافی دریافت کنند.

جدیدترین مطالب