تنفر از خوردن آلت تناسلی مرد

تنفر از خوردن آلت تناسلی مرد

ممکن است بعضی از خانم ها از خوردن آلت تناسلی شوهرشان تنفر داشته باشند و از این موضوع نگران باشند. باید بدانید در هیچ جای شرع و قانون اجباری به این کار نیست و شما می توانید این مسئله را با خوبی با مرد زندگی تان در میان بگذارید.

 

سوال : من و نامزدم هر دو تحصيلکرده هستيم هر دو هم افراد نماز خوني هستيم و منتظر هستيم تا به لطف خدا به زودي ازدواج کنيم.اما مسئله اي که ذهن منو به خودش مشغول کرده و در واقع خيلي نگران تقاضايي هستم که نامزدم از من داره و اون اينه که بعد از ازدواج من آلت تناسلي او رو بخورم.

 

من هر چي با خودم فکر ميکنم ميبينم نميتونم اين کارو بکنم و از فکر کردن بهش حالت تهوع بهم دست ميده و خيلي ناراحت ميشم.تصميم دارم بهش بگم که من اين کارو براش نخواهم کرد و از خدا هم ميخوام که اين نياز رو در او از بين ببره. من نميخوام و نميتونم اين کارو بکنم.

 

پاسخ : هرچند آلت تناسلي از نظر شرع اسلام، ليســيدن چه براي زن و چه براي مــرد اشکالي ندارد اما با توجه به اينکه شــما راضي به اين عمل نيستــيد، تصميــمتان مبني بر عدم انجام عمل و درميان گذاشــتن مساله با همسرتان، تصميم صحيحي است!

 

اما چگونه در ميان گذاشتن اين مساله نيز مهم است، مثلا به هيچ وجه صحيح نيست که شما در حين آميــزش جنسي دقيقا در همان موقعي که شــوهرتان اين درخواست را از شــما مي کند، به او بگوييد که“حالم از اين کار به هم مي خورد”…

 

بهتر است پيش از آنکه روابــط جسماني شــما آغاز گردد، در زماني که مناسب مي دانيد، مساله را با خوشــرويي به همــسرتان بيان کنيد و از همسرتان نيز خواهــش کنيد که در طول مــدت زندگي هر آنچه از رابطه جنسي او رامي آزارد، بدون هيچ واهمه اي با شما در ميان بگذارد.

 

خود شما هم چنين کنيد، برخي از افراد زمـانی که همسرشان از انجام عمــلي در رابطه جنسي امتناع مي ورزد، ناراحت شده و اين مساله را ناشي از ضعف عشق ميپندارند، در حالي که اساسا تفاوت سليقه ها در رابطه جنسي هيچ ارتباطي با ضعف و قوت عشق ميان زوجين ندارد!

 

خيلي طبيعي است که علي رغم عشقي قــوي، سلــايق زن و شوهر در رابطه جنــسي متفاوت باشد، عشق حکم مي کند که از عملي که موجب آزار همسرمان است، طلب لذت نــکرده و در عيــن حال با تاکيد بر سلايق مشترک، تمام سعي خويش را براي افزايش لذت شريک جنسي مان انجام دهيم!

 

شايد در اينگونه موارد فداکاري کردن براي همسر نتيجه ي عکس دهد، اگر عملي در رابطه جنسي شما را بيازارد و از روي ايثار آن را براي همسرتان انجام داده و نهايتا از رابطه جنسي به ميزان مطلوب لذت نبريد، متقابلا همسرتان نيز کمتر لذت خواهد برد، چراکه پذيرش ناخواستني ها در رابطه جنسي موجب عدم آمادگي کامل جسماني و رواني شما براي آميزش جنسي شده و نهايتا فرصت لذت جويي براي همسرتان را مي کاهد…

 

چه از هر نظر در رابطه جنسي با همسرتان، هم سليقه هستيد و چه صاحـب علاقه مندي هاي متفاوت مي باشيد در هر صورت هر چند وقت يکبار صادقانه و صراحتا در مورد رابطه جنسي، اعمال و حالت هايي که از آن لذت مي بريد با يکديگر گفتگو کنيد، چراکه سليقه ها تغيير پذيرند و ممکن است شما نيز روزي از این کار لذت ببريد…

 

در اینجا نظر سایر کاربران را در مورد این مشکل میخوانید :

دکتر شمس آبادي :با سلام من کارشناس ارشد روانشناسي جنسی از دانشگاه هاروارد دارم به نظر من ميتونيد از کاندوم هاي طعم دار (آناناس)استفاده کنيد تا براي شما هم لذت بخش باشه.

 

با سلام . با توجه به تاكيد اسلام به روابط جنسي شرعي از نظر من رضايت جنسی در دو طرف بسيار مهم ميباشد . زيرا روابط جنسي يكطرفه ظلم شديدي به طرف ديگه ميباشد . علي الحال برای رضايت همسرتان فقط يكبار اين كار رو كردن او را از انحراف جنسي جلو گير ميكنيد .

 

از خوردن آلت تناسلی شوهرم متنفرم چه کنم
امين :با سلام؛ همانطور كه دوستان بيان كردند و اينجانب در حليه المتقين مطالعه داشتم، از حضرت امام موسي كاظم (ع) سؤال شد از بوسيدن آلت زن امام فرمودند باكي نيست و به نظر بنده نه تنها خوردن آلت زن و مرد اشكالي ندارد بلكه ثواب هم دارد چون هم زن و هم مرد به اوج لذت جنسي مي رسند و اين عمل باعث ارضاء شدن دو طرف مي گردد.

 

راستي خانمي كه اين سؤال را كرده مقداري فكر كند اگر اين كار را انجام ندهد و موجب اين شود كه شوهرش چون اين عمل را دوست داشته و ايشان انجام نمي دادند به زن ديگري رجوع كرده تا اين عمل را برايش انجام دهد ناراحت نمي شود، ديگر خوت قضاوت كند و تا آنجا كه میتواند تمكين ورزيده و رضايت شوهر خود را جلب كند و اين مسائل در درجه اوّل ربطي به ساحت مقدس اهل بيت (ع) ندارد و نوعي بي احترامي به آن بزرگواران است و در مرحله دوّم اين موضوع ذخلي با درجات تحصيلي ندارد، موفق باشيد.

 

با سلام .بهتر بود همسر شما اين مسأله را فعلا مطرح نميکرد چرا که بعد از ازدواج، زن و مرد از نظر مسائل جنسی بخاطر نياز هر دو کم کم به هم نزديک شده و با عشق ورزي به همديگر درصدد ارضاي نيازهاي طرف مقابل برميآيند و به مرور شيوه هاي لذت بردن از همديگر را در حين آميزش و برقراري روابط زناشويي باهم فراگرفته و اجرا مي کنند.

 

شما مي توانيد نظر مراجع را هم در اين زمينه ببينيد:

 

نظر آيت الله سيستاني:

سؤال :ارتباط زن و شوهر تا چه حدى است يعنى تا چه اندازه اى به هم محرمند؟

 

جواب :كاملاً محرم يكديگرند و هر گونه لذت جنسى از يكديگر بردن با رضايت طرفين جايز است . در کل با صحبت کردن با همديگر مسائل حل مي شود اين هنر هر يک از زوجين است مخصوصا زن. البته توصيه ميکنم در اين زمينه زياد مطالعه داشته باشيد،

جدیدترین مطالب