سوزاندن کارت عابر بانک ملی | سوزاندن کارت عابر بانک ملی بدون رمز دوم

سوزاندن کارت عابر بانک ملی | سوزاندن کارت عابر بانک ملی بدون رمز دوم

سوزاندن کارت عابر بانک ملی

سوزاندن کارت عابر بانک ملی و ملت و سایر بانک ها به راحتی در زمان گم شدن و یا مفقود شدن امکان پذیر است. اگر به دنبال راهی برای سوزاندن کارت عابر بانک ملی و یا سوزاندن کارت عابر بانک ملت هستید در ادامه روشهای سوزاندن کارت عابر بانک ملی را بیان خواهیم کرد. اگر کارت بانکی مان در ایام تعطیلات به سرقت رفت و یا گم شد چه باید بکنیم؟ روش مسدود کردن کارت به سرقت رفته را به شما خواهیم گفت.

 

سوزاندن کارت عابر بانک ملی از طریق اینترنت

کارت های بانکی یکی از جذاب ترین اقلام سرقتی برای کیف قاپان و سارقان اینترنتی هستند. اگر رمزمان هم در دسترسشان باشد هم که دیگر موجبات خنده وشادی آنها را فراهم کرده ایم!

 

پلیس فتا، بانک ها و رسانه ها بارها و بارها نکات امنیتی لازم جهت مراقبت از کارت های بانکی و رمز آن را اعلام کرده اند با این وجود روزانه شاهد مراجعه تعداد بیشماری از افراد به مراکز پلیس به منظور اعلام سرقت اطلاعات و کارت های بانکی شان یا بدتر از آن خالی شدن حساب هایشان هستیم. این سوال همواره برای افراد مطرح بوده که پس از سرقت یا گم شدن کارت بانکی برای سوزاندن کارت عابر بانک ملی در ایام تعطیل یا خارج از وقت اداری چه باید کرد؟

سوزاندن کارت عابر بانک ملی

سوزاندن کارت عابر بانک ملی بدون رمز دوم

سوزاندن کارت عابر بانک ملی به روشهای مختلفی امکان پذیر است و نحوه سوزاندن کارت عابر بانک ملی بدون رمز دوم چگونه است. در ایامی که بانک ها تعطیل اند و به دلیل جلوگیری از سوء استفاده کردن از کارت بانکی باید آن را سریع سوزاند، سوزاندن کارت عابر بانک ملی این امکان هست تا بدون مراجعه به بانک عامل این کار را در هر ساعتی از شبانه روز انجام داد.

 

در این گزارش قصد نداریم به شما بگوییم برای پیش گیری از سرقت اطلاعات و کارتتان چه بکنید. بلکه می خواهیم بگوییم اگر خدای نکرده کارتتان و یا شماره و رمز آن به سرقت رفت چه کنید.

 

مسدودسازی کارت از طریق تماس با تلفن گویای بانک مربوطه و صحبت با کارشناس یا اپراتور که با پاسخ به سوالاتی اعم از شماره کارت و یا مشخصات هویتی و رمز کارت انجام می شود. همچنین مسدودسازی کارت از طریق اینترنت بانک هم ممکن است و وقتی وارد اکانت حساب بانکی خود شدید گزینه ای برای مسدودسازی وجود دارد.

 

مسدودسازی کارت از طریق همراه بانک هم در بیشتر نرم افزارهای بانکی وجود دارد. مسدودسازی کارت از طریق خدمات بدون کارت دستگاه های ATM هم به این شکل میتواند انجام شود که با مراجعه به نزدیک ترین دستگاه خودپرداز در محل خود، دکمه ثبت و سپس گزینه مسدود کردن کارت را انتخاب کنید.

شماره کارت و رمز کارت را وارد کنید و درنهایت کارت به سرقت رفته و یا مفقودی شما مسدود خواهد شد. 

 

درباره کارت های بانکی همچنین کارشناسان پلیس فتا به کاربران تاکید می کنند که کارت و رمز عابر بانک خود را به دیگران ندهید. همچنین مسافران باید دقت کنند و هنگام خرید به وسیله کارت های بانکی مراقب عملیات کسر از حساب و کشیدن کارت در دستگاه های کارت خوان باشند و توجه کنند که این عملیات در مقابل چشم خودشان انجام شود.

 

کاربران نباید فراموش کنند رمز عبور را شخصا وارد کنندتا طمعه ای برای کلاهبرداران نشوند زیرا با توجه به افزایش خرید در روزهای پایانی سال و ایام نوروز از فروشگاه ها و مراکز تجاری بیشتر تراکنش ها از دستگاه های کارت خوان صورت می گیرد؛ سوزاندن کارت عابر بانک ملی در نتیجه به هموطنان توصیه می شود در صورت امکان کارت و رمز عابر بانک را در اختیار دیگران قرار ندهند.

جدیدترین مطالب