متن عاشقانه اخر سال + پیام آخر سال عاشقانه

متن عاشقانه اخر سال + پیام آخر سال عاشقانه

متن عاشقانه اخر سال برای همسر و یا شخصی که او را دوست دارید در این بخش تهیه و گردآوری شده است و از شما دعوت می کنیم با پیام آخر سال عاشقانه همراه ما باشید.

 

متن عاشقانه اخر سال

ای از عشق پاک من همیشه مست

من تو را آسان نیاوردم بدست

بارها این کودک احساس من

زیر باران های اشک من نشست

من تو را آسان نیاوردم بدست

آخر سال قشنگی داشته باشی عزیزم

♦ ♦ ♦

یک نفر آمده دنیای مرا سبز کند
خواب و بیداری و رویای مرا سبز کند
و به یمن نفس سبز و اهورایی عشق
از سرا تا به ثریای مرا سبز کند

دوستت دارم عزیزم

♦ ♦ ♦

فدای عزیزی که آتیش عشقش ، جنگل بی معرفت ها رو خاکستر میکنه

آخرین روزهای سالت قشنگ باد

♦ ♦ ♦

نازنین ، با تو قند پهلو می شود تلخی آغوشم !

عصاره ی تمام مهربانی ها را می گیرم و از آن فرشته ای می سازم همچون “خودت” .
عاشقتم!

♦ ♦ ♦

پیام آخر سال عاشقانه

قلبم را که پیش از این نثارت کردم
امروز نیز روحم را برایت هدیه می فرستم
لا اقل نگذار در کادو بماند به دستان تو امیدوار است

♦ ♦ ♦

خوشمزه ای مثل هلو چطور بگم ILOVEYOU دوستت دارم کیلوکیلو

♦ ♦ ♦

میدونی چرا معرفت ها کم شده؟ چون همش در تو جمع شده

فرشته ها همیشه وجود دارند،

امابعضی وقتها چون بال ندارن بهشون میگیم «دوست» تقدیم به فرشته بی بالم که به داشتنش میبالم

♦ ♦ ♦

از آسمان
تا زمین
راهی نیست!
اگر…
تو ماه شب باشی
و من برکه ی کوچک آب!

♦ ♦ ♦

چشم ها را میبندم
گوش هارا میگیرم
با ساعت مشامم،اینک وقت عبور عطر تن توست…

♦ ♦ ♦

آری آغاز دوست داشتن است

گر چه پایان راه ناپیداست

من به پایان دگر نیندیشم

که همین دوست داشتن زیباست

♦ ♦ ♦

متن آخر سال عاشقانه

ممنون که در تمام سال دست مرا گرفتی. باشد که سال پیش رو فرصتی باشد تا عشقی را که از تو گرفتم به تو برگردانم. سال نو مبارک عزیزم.

♦ ♦ ♦

باشد که این شب آخر سال یک شب بسیار خاص باشد. من همیشه با تو خواهم بود تا عظیم ترین رویاهایت را به واقعیت تبدیل کنم و از تو حمایت کنم.

♦ ♦ ♦

قدم گذاشتن در آخرین روزهای سال با تو یک نعمت است. من خیلی دیوانه وار عاشق تو هستم و از اینکه تو را در زندگی ام دارم بسیار سپاسگزارم. من سال آینده را سال مورد علاقه تو خواهم کرد قول میدهم.

♦ ♦ ♦

سال پیش رو را به تو تقدیم می کنم. من مطمئنم که زندگی تو عالی است و تمام رویاهایت به حقیقت می پیوندند. ممنون که در تمام این سالها مرا دوست داشتی عزیزم و در آخرین روز سال برایت آرزوی موفقیت دارم.

♦ ♦ ♦

پیام عاشقانه اخر سال

من بسیار سپاسگزارم از فرصتی که برای قدم گذاشتن در این روزهای آخر سال با تو دارم. تو تمام چیزی هستی که من نیاز دارم در زندگیم چیزی بیشتر از تو نمیخواهم ممنون که همیشه کنارم هستی با آرزوی بهترین ها برایت عزیزم.

♦ ♦ ♦

می دانم که سال پیش رو پر از شگفتی های غیرمنتظره و شروع های جدید خواهد بود. در این آخر سال باید خیلی چیزها را فراموش کنم. اما کسی که همیشه در قلب من است تو هستی عزیزم.

♦ ♦ ♦

نمی دانم برایت چه آرزویی داشته باشم. تمام تلاشم را خواهم کرد تا تو را به شادترین زن روی زمین تبدیل کنم. من همیشه پشتت خواهم بود.

♦ ♦ ♦

معشوق من باشد که سال پیش رو بهتر از آن چیزی باشد که در تصورت است. تو لایق همه خوشبختی های روی زمینی. دوستت دارم.

♦ ♦ ♦

متن عاشقانه برای اخر سال

عزیزم در این روزهای آخر سال باید بگویم که تو بهترین لذت زندگی منی و من می خواهم تو خوشبخت ترین زن دنیا باشی و هر کاری می کنم تا تو را خوشبخت کنم و بدان که بی نهایت دوستت دارم،

♦ ♦ ♦

گذراندن شب های آخر سال با تو رویایی است که به حقیقت پیوسته است. باشد که سال پیش رو پر از موفقیت و ثروت باشد و من بتوانم بزرگترین عشق و حمایت را برای تو فراهم کنم.

♦ ♦ ♦

اینکه ما عید نوروز را با هم می گذرانیم به این معنی است که باید در تمام روزهای آخر سال عمرمان در کنار هم خواهیم بود. من هر کاری می کنم تا تو را به خوشبخت ترین زن دنیا تبدیل کنم.

♦ ♦ ♦

آرزو می کنم در آخرین روز همه سال های عمرمان کنار هم باشیم و همدیگر را ببوسیم و یادمان باشد که یکسال دیگر باید همراه هم باشیم. تو شگفت‌انگیزترین زنی هستی که من تا به حال دیده ام و هر سال زندگی من را خاص تر می‌ کنی. باشد که سال پیش رو پر از خوبی و خوشی باشد.

♦ ♦ ♦

متن عاشقانه آخر سال

مهمترین تصمیم من در آخر سال این است که در سال آینده هم مثل امسال هر روز بیشتر از قبل دوستت داشته باشم. برایت آرزو می کنم سال بسیار خاص و پر از تجربیات غیرمنتظره و ماجراهای جالب داشته باشی عزیزم.

♦ ♦ ♦

شادی تو اولویت من است همسرم. من در این آخر سال به تو قول میدهم که در سال پیش رو تو را به آرامش کامل برسانم. دوست دارم تا روزی که با هم همدیگر را عاشقانه دوست داشته باشیم.

♦ ♦ ♦

این حقیقت که تو مرا از بین دیگران انتخاب کرده ای بسیار جای تامل دارد. وقتی با تو هستم احساس می کنم همه چیز دارم. آرزو می کنم که همه آخر سال هایی را که با هم سپری کنیم همانقدر شاد باشند که تو در هر لحظه برایم می آفرینی.

♦ ♦ ♦

زنی مثل تو معمایی است که هرگز نمی توانم آن را حل کنم. و این چیزی است که من بیشتر از همه در مورد تو دوست دارم. امیدوارم که آینده ی ما مثل چشمان تو روشن باشد و سال خوبی را برایت آرزو می کنم.

♦ ♦ ♦

من می دانم که سال آینده سال شادی خواهد بود زیرا من آن را در کنار بهترین زن جهان می گذرانم! از اینکه من را از بین بقیه خواستگارهایت انتخاب کردی متشکرم.

♦ ♦ ♦

باورم نمی‌ شود که در این آخر سال قرار است در آغوش زیباترین زن دنیا باشد و او را عاشقانه ببوسم! پیشاپیش روزهای خوبی را در سال آینده برایت آرزو می کنم.

♦ ♦ ♦

در آخرین روز سال و در این شب سال نو فقط به این دلیل خوشحالم که تو را در کنارم دارم. این لحظات قشنگ شاهد آغاز زندگی شیرین مان هستند.

♦ ♦ ♦

من در این آخر سال به تو قول می دهم که هرگز تا آخر عمر احساس تنهایی نخواهی کرد و همیشه مرا خواهی داشت.

♦ ♦ ♦

متن اخر سال برای عشقم

وقتی در آغوش تو هستم تمام نگرانی هایم را فراموش می کنم. امیدوارم که امسال پر از خاطرات و لحظات زیبا برای من و تو باشد.

♦ ♦ ♦

عزیزم در این آخر سال قسم می خورم که تو آنقدر خوب و برتر هستی که برای من بهترین دختر روی زمینی!

♦ ♦ ♦

در روز آخر سال اگر بهم بگن سه تا آرزو بکن؛ میگم دوست دارم همیشه با تو باشم، همیشه دوستت داشته باشم و همیشه قلبت را داشته باشم.

♦ ♦ ♦

عزیزترینم بدان که بی قید و شرط دوستت دارم. عشق من به تو تا آخر عمر واقعی و تازه باقی خواهد ماند. از خدا می خواهم که توفیق دهد تا آخر سال جدید در کنار هم باشیم.

♦ ♦ ♦

هر وقت به چشمانت نگاه می کنم، تمام زندگی ام را در آینده می بینم. آرزوی من این است که تو را برای همیشه همراه خود داشته باشم!

♦ ♦ ♦

آخر سال دوباره رسید و من آرزو می کنم همچو باد در موهایت، برق چشمانت، لبخند روی لبانت و عشق در قلبت باشم. من فقط می خواهم تو را در قلبم برای همیشه نگه دارم.

♦ ♦ ♦

در این واپسین لحظات امسال خیلی خوشحالم که تو را در زندگی ام دارم. عزیزم، تو الهام بخش و عشق زندگی منی. امیدوارم یک سال رویایی و فراموش نشدنی در کنار هم داشته باشیم!

♦ ♦ ♦

در سالی که گذشت بزرگترین آرزوی من برآورده شد، و تو را با تمام مشکلات بدست آوردم. در این روز آخر سال می خواهم از این همه محبت و حمایت تو صمیمانه تشکر کنم ممنونم خانومم!

♦ ♦ ♦

متن عاشقانه پایان سال

تو همیشه در کنار من بودی، تو اعتماد به نفس و عشق من بودی. تو فقط دوست دختر من نیستی بلکه عشق زندگی من هستی. در این لحظات پایان سال با تمام وجود ازت ممنونم که کنارم هستی.

♦ ♦ ♦

میخوام بدونی که امسال حضور تو در زندگی من بسیار خاطره انگیز و رویایی بود و من مطمئنم که در سال آینده ما قرار است لحظات زیبای بیشتری را با هم سپری کنیم!

♦ ♦ ♦

صادقانه بگویم هرگز باور نمی کردم که یک زن بتواند زندگی یک مرد را دگرگون کند. اما تو این کار را انجام دادی و حال که به آخر سال رسیدیم من می خواهم بهت قول بدم در سال جدید فقط موجب شادی و سربلندی تو باشم.

♦ ♦ ♦

شب سال نو شبی است که سعی می کنم بهترین لحظات سال گذشته را به یاد بیاورم. و من خوشحالم که متوجه شدم شما هم بخشی از همه آنها بودید. شما زندگی من را پر از عشق و شادی می کنید و باشد که سال آینده خاطرات بسیار خوشی را برای ما به ارمغان بیاورد که بتوانیم آنها را به اشتراک بگذاریم. سال نو مبارک، محبوب من!

♦ ♦ ♦

هر سال جدید برای من نقطه عطفی است که گذشته را پشت سر می گذارد و آینده ای باورنکردنی را با تو نوید می دهد. من ازت ممنونم که در تمام این مدت کنار من بودی و من توانستم از همه پستی  و بلندی های زندگی عبور کنم. من در این آخر سال آرزو می کنم با تو وارد سال جدید شویم و دوباره روزهای عاشقانه و خوب و خوشی را با هم تجربه کنیم.

جدیدترین مطالب