لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

هتل مخصوص گریه کردن خانم ها در ژاپن

مجموعه : هتل و رستوران
هتل مخصوص گریه کردن خانم ها در ژاپن

هتل مخصوص گریه کردن خانم ها در ژاپن راه اندازی شد. در این هتل جالب خانم ها می توانند هرچقدر که می خواهند گریه کنند و این هتل مشکلات روحی بانوان و دغدغه‌های فکری آنان را کم می کند.

 

در کشور ژاپن به تازگی هتلی آغاز به کار کرده است که برای بر طرف کردن مشکلات روحی بانوان و دغدغه‌های فکری آنها خدماتی باور نکردنی را ارائه می‌کند. به گزارش سماتک یک هتل در کشور ژاپن خدماتی منحصر بفرد برای مهمانان زن خود در نظر گرفته است.

 

گفتنی است؛ در این هتل سالنی برای گریه زنان در نظر گرفته شده که در آنجا می‌توانند با خیال راحت به گریه بپردازند. بررسی ها نشان می‌دهند، مسئولین این هتل هدف از ساخت این مجموعه منحصر بفرد را کمک به زنان برای کاهش تنش و استرس ‌های روحی عنوان کرده‌اند. در این سالن خدماتی مانند در اختیار گذاشتن دستمال کاغذی فوق العاده نرم و نیز بخور آ‌ب گرم چشم برای تسکین پف و ورم کردگی چشم در اختیار بانوان قرار می‌گیرد.

 

این هتل به نام Mitui حتی فیلم و کتاب های برانگیزنده احساس را نیز در اختیار خانم‌ها برای تخلیه احساساتشان قرار می‌دهد. یک شب اقامت در اتاق گریه برای خانم‌ها در حدود 80 دلار است و نکته مهم انحصاری بودن این خدمات برای خانم‌ها و نه آقایان است.

 

جدیدترین مطالب