ترسناک ترین هتل معلق دنیا در کابین تله کابین + تصاویر

ترسناک ترین هتل معلق دنیا در کابین تله کابین + تصاویر

در یکی از مناطق کوهستانی دنیا تله کابینی در ارتفاع چند هزار متری حرکت می کند. جالب است بدانید که یکی از کابین های این تله کابین به شکل یک هتل لوکس تزئین شده است و در این خط معلق است. افرادی که داوطلب باشند می توانند در این هتل وحشتناک یک شب بخوابند. افرادی که تا به حال شانس اجاره این تله کابین را داشته اند از آن به عنوان یکی از بهترین اتاق های دنیا یاد می کنند.

 

اقامت یک شبه در کوه ها می تواند بسیار زیبا و خاطره انگیز باشد و چیزی که آن را بیش از هر شب دیگری خاطره انگیز می کند منظره بی نظیری است که روز بعد جلوی چشم های شما قرار خواهد گرفت و مانندش را هیچ جایی نمی توان پیدا کرد. حالا فرض کنید این اقامت در اتاقی لوکس و به صورت معلق میان کوه ها باشد آن وقت لذتش که با ترسی شیرین همراه است دو برابر می شود.

 

در نزدیکی های کوه های “Sommet de la Saulire” در بخش فرانسوی آلپ تله کابینی قرار دارد که تبدیل به یک اتاق بسیار لوکس مخصوص دونفر و با قابلیت گسترش تا 4 نفر شده است و اگر خوش شانس باشید یک شب اجاره آن به شما می رسد.

 

این اتاق برای اجاره به صورت قرعه کشی گذاشته شده است و پس از ثبت نام در سایت باید منتظر خروج اسمتان از آن باشید. پس از برنده شدن یک شام رایگان بسیار شیک با بهترین غذاها به شما داده می شود و سپس برای اقامت با اسنوموبیل به سمت اتاق خواهید رفت.

 

افرادی که تا به حال شانس اجاره این تله کابین را داشته اند از آن به عنوان یکی از بهترین اتاق های دنیا یاد می کنند. منظره ای که صبح زود با آن روبرو خواهید شد کوه های الپ است که در اتفاع 2700 متری و به صورت معلق به آن نگاه می کنید!

ترسناک ترین هتل معلق دنیا در کابین تله کابین + تصاویر

ترسناک ترین هتل معلق دنیا در کابین تله کابین + تصاویر

 

 

 

جدیدترین مطالب