لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

چگونه جذابتر بنظر برسیم؟ (8 راز جذابیت خانم‌ها)

چگونه جذابتر بنظر برسیم؟ (8 راز جذابیت خانم‌ها)

چگونه جذابتر بنظر برسیم؟ این سوال و دغدغه بسیاری از خانم ها است که تمایل دارند مورد توجه بیشتر اطرافیان قرار بگیرند. جذابیت یکی از صفات پسندیده در میان انسانهاست و صرفا به ویژگیهای ظاهری مربوط نمی شود. جذابیت در نگاه اول یا جذابیت در طول زندگی انسانها می تواند از مسائل مهمی باشد که ادامه به تشریح آن می پردازیم.

چگونه جذابتر بنظر برسیم

دغدغه جذاب بودن در میان بانوان

این مسأله که چگونه جذابتر به نظر برسیم ممکن است سؤال تعداد زیادی از خانم‌ها باشد که می‌خواهند در چشم دیگران از جمله همسرشان جذابیت کافی و لازم را داشته باشند. جالب است بدانید با استفاده از تکنیک‌های خاص و تمرین می توانید بر جذابیت خود بیافزایید.

 

برخی از بانوان گمان می‌کنند با داشتن آرایش‌های غلیظ و یا انجام دادن جراحی‌های زیبایی می‌توانند میزان جذابیت خود را افزایش دهند اما جذابیت از نظر آقایان کاملاً متفاوت با خانم هاست. بسیاری از مردان خصوصیات مثبت رفتاری خانم ها را در اولویت قرار می دهند و به ظاهری آراسته و بدون آرایش بیشتر رغبت نشان می دهند.

 

تکنیک های افزایش جذابیت در خانم ها

بسیاری از بانوان با چهره‌های طبیعی و به دور از آرایش و جراحی‌های زیبایی پلاستیک دارای جذابیت بیشتری نسبت به سایرین هستند. اما واقعاً راز جذابیت زنانی که نسبت به ظاهر خود اعتماد بنفس دارند و به دنبال تغییر آن نیستند چیست؟ درست حدس زدید. این دسته از بانوان با اعتماد بنفس بالا خود در پی رشد شخصیت و ویژگیهای درونی خود هستند و همین امر باعث شده است تا دیگران را مجذوب خود کنند. به کار بردن راه‌ های جذابیت ظاهری یکی از تکنیک‌های افزایش جذاب بودن در خانم‌ها است.

 

۱. آرایش غلیظ جذابیت نمی آفریند!

ما برای خانم هایی که می پرسند “چگونه جذابتر بنظر برسیم” پاسخ های فراوانی داریم. یکی از شیوه‌های جذاب بودن، داشتن ظاهری آراسته است. آرایش ملایم و طبیعی از جمله راه‌های جذابیت ظاهری است. البته این را در نظر داشته باشید که آرایش تنها به عنوان یک ابزار برای افزایش جذابیت شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. دقت در نحوه آرایش متناسب با موقعیت، یکی از نکات مهم در ایجاد ظاهری جذاب به حساب می‌آید.

 

داشتن آرایشی که تنها به پوشاندن نقص‌های شما کمک کند و ظاهری طبیعی را برای شما به همراه داشته باشد از راهکارهای چگونه جذابتر بنظر برسیم است. سعی کنید همواره یک آرایش ملایم همیشگی داشته باشید. برای وارد شدن به یک مهمانی زنانه و دورهمی های خودمانی، از آرایشی متفاوتتر استفاده کنید.

 

2. دقت در انتخاب لباس

نوع پوشش و انتخاب لباس را می توان معرف شخصیتی فرد دانست. دیگران در برخورد با شما می‌توانند از سبک لباس پوشیدن شما برداشتهای مختلفی داشته باشند. از این رو انتخاب لباس مناسبی که بتواند اندام شما را آراسته نشان دهد، نقش به سزایی در این زمینه خواهد داشت.

 

برای به کار بردن این نکته، لازم است تا در هنگام خرید لباس نکاتی را رعایت کنید. یکی از این نکات داشتن آگاهی و شناخت در مورد شکل بدن خود (گلابی شکل، سیبی، ساعت شنی، موزی و… )

توربان

به عبارتی دیگر می توان گفت به کار بردن لباس‌ها به صورت خلاق و متناسب با یکدیگر می تواند شما را آراسته تر جلوه دهد. حاضر شدن در جمع دوستان و یا همکاران در محیط کار نباید بر روی طرز لباس پوشیدن شما تأثیر داشته باشد. یک خانم جذاب می‌داند که سبک و استایل لباسی خود را مطابق با موقعیت انتخاب کند تا جذاب‌تر دیده شود. به عنوان مثال یک خانم با حجاب می‌تواند بسته به موقعیتی که در آن حضور دارد از توربان با کیفیت به منظور ایجاد حجاب و در عین حال جذابیت در طریقه لباس پوشیدن خود استفاده کرده و یک سبک خاص را به وجود آورد.

هد شال

با توجه به اینکه ما در یک کشور اسلامی زندگی می‌کنیم، یکی از شیوه‌های افزایش جذابیت، استفاده از شال، روسری و هد شال مجلسی است. هماهنگ کردن مدل و رنگ سربند با کیف، کفش، مانتو و… به ظاهر و نوع پوشش شما جذابیت می بخشد. اگر همین الان قصد خرید یک سربند زیبا دارید دست نگه دارید و پس از خرید از طریق فروشگاه های آنلاین معتبر مانند حجاب خورشید زیباترین مدلهای سربند را مشاهده کرده و مدل محبوب خود را انتخاب کنید.

 

۳. حفظ تناسب اندام

اگر همچنان این سوال که چگونه جذابتر بنظر برسیم برای شما مطرح است بهتر است بدانید داشتن اندامی‌ متناسب می تواند یکی از نشانه های جذابیت ظاهری به شمار آید. تناسب اندام علاوه بر تضمین سلامتی موجب می‌شود تا شما جذاب‌تر دیده شوید. برای این کار نیازی نیست که حتماً لاغر باشید، بلکه کافی است تا با انجام ورزش بدن خود را سالم و خوش فرم نگه دارید. شما می‌توانید با انتخاب یک کلاس ورزشی تفریحی مانند شنا که نیازی به انجام تمرین‌های سخت و طاقت‌فرسا ندارد، حس رضایت و زیبایی را در خود افزایش دهید.

 

۴. داشتن لبخند ملایم

یکی از عوامل تأثیرگذار که راز جذابیت دختران به حساب می‌آید، حفظ خنده و داشتن لبخند است. این امر باعث می‌شود تا حس شادمانی و طراوت را به دیگر القا کند. لبخند زدن باید در موقعیت مناسب، به اندازه و به جا بوده تا تأثیر خود را داشته باشد.

لبخند

5. داشتن زیور آلات و اکسسوری‌های مناسب

زیور آلات و داشتن اکسسوری‌های متناسب با نوع پوشش می‌تواند به میزان بسیاری بر روی جذبیت خانم‌ها اثرگذار باشد. افراد در اولین برخورد با شما حتماً به این نکات توجه می‌کنند و شما را بر اساس آن‌ها قضاوت هم می‌کنند. حال می توانید به سوال چگونه جذابتر بنظر برسیم بهتر پاسخ دهید. با ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با راههای بیشتری از جذابیت بانوان آشنا شویم.

 

6. استفاده از عطر خوش بو

انتخاب یک عطر تا مقدار زیادی می‌تواند نشان دهنده شخصیت شما باشد. رایحه‌ای که شما می‌پسندید نشانی از شما است که انتخاب غلط آن موجب می‌شود تا تأثیری معکوس داشته باشد. به میزان کافی به خود عطر بزنید و سعی کنید از عطرهایی استفاده کنید که رایحه ای خوشایند دارند و خیلی تند و آزاردهنده نباشد.

 

7. رسیدگی به پوست

به کار گرفتن مواد بهداشتی و شوینده مناسب، کمک می‌کند تا همیشه حال پوست شما شاداب و با نشاط باشد. شناخت کافی در مورد پوست خود و انجام مراقبت‌های پوستی به صورت روتین و روزانه یک قاعده اصلی برای داشتن پوست و چهره زیبا به شمار می‌رود.

رسیدگی به پوست صورت

8. توجه به طریقه‌ایستادن و راه رفتن

باید دقت داشته باشید که نحوه ایستادن و راه رفتن شما تأثیر به سزایی در ذهن افراد ایجاد خواهد کرد. داشتن آرامش در راه رفتن با نگه داشتن شانه‌ها رو به عقب، عدم نگاه کردن به زمین، صاف نگه داشتن سر، باز کردن پا‌ها به اندازه مناسب در هنگام راه رفتن و برقراری تعادل وزن بدن در هنگام‌ایستادن از جمله راه‌های افزایش راز جذابیت زنان شناخته می‌شود.

 

نتیجه گیری

جذاب بودن دارای جنبه‌های متفاوت است که افراد می‌توانند با کمک آن‌ها جذاب‌تر دیده شده و همین امر موجب موفقیت آن‌ها نیز می شود. برای پاسخ به این سؤال که چگونه جذابتر بنظر برسیم، می‌توان گفت که یکی از روش‌ها داشتن ظاهر مناسب و از همه مهمتر ویژگیهای رفتاری مثبت است. چراکه جذابیت به واسطه ویژگیهای رفتاری و شخصیتی پایدارتر و ماندگارتر خواهد بود.

جدیدترین مطالب