جدیدترین ست های مانتو و شلوار برای مسافرت

جدیدترین ست های مانتو و شلوار برای مسافرت

جدیدترین ست های مانتو و شلوار برای مسافرت

روزهای طولانی سفر معمولاً سرگرم کننده نیستند و حتی روزهای کوتاه نیز می توانند به بدن شما استرس وارد کنند. می‌توانید با اطمینان از پوشیدن لباس‌های راحت، چه ورزشی و چه تجاری، برخی از مشکلات را برطرف کنید. همانطور که در حال انتخاب جدیدترین ست های مانتو و شلوار برای مسافرت هستید، به جنس لباس خود توجه کنید. در حالت ایده آل، شما می خواهید چیزی نرم و مقاوم در برابر چروک بپوشید و همچنین ترجیحات دمایی بدن خود را در نظر بگیرید. اگر احتمالاً سرمایی هستید از لباس های گرم اما نازک استفاده کنید و اگر گرمایی هستید بهتر است چند دست لباس خنک برای سفر همراه داشته باشید. ما اینجا هستیم تا برخی از بهترین لباس مسافرت زنانه را به شما توصیه کنیم و مهمترین چیز این است که لباس‌هایی بپوشید که هم از نظر راحتی و هم از نظر ظاهر احساس خوبی به شما بدهد.

جدیدترین ست های مانتو و شلوار برای مسافرت

مانتو شلوار مناسب مسافرت

یکی از سخت‌ترین تصمیم‌ها برای خانم‌هایی که همواره در سفر هستند این است که در هواپیما چه بپوشند. از آنجایی که ما همیشه سبک سفر می کنیم، برای ما مهم است که برای پروازهای طولانی مانتو شلوار مناسب مسافرت را انتخاب کنیم، که می توانیم پس از رسیدن به مقصد نهایی، لباس های مناسب را نیز بپوشیم.

 

اندام مستطیل شکل

این کت برش دار به هر بدن خط کش فرمی، انحنا می دهد کمربند برای این مدل لباس باعث می شود اندام شبیه ساعت شنی شود، در حالیکه یقه ومدل بالای لباس ، بالاتنه را حجیم تر نشان می دهد و تضاد رنگ آستین باعث شده که این لباس مدرن به نظر برسد. این لباس را با یک شلوار کشی راحت می توانید بپوشید. این لباس ها را با یک جفت کیف و کفش چرمی مشکلی ست کنید.

 

اندام مثلثی

پوشیدن این لباس باعث می شود توجه از قسمت سنگین بدن ( باسن ، پهلو و ران ) برداشته شود. یقه بافته شده این بلوز باعث می شود ، بیشتر توجه ها به قسمت بالای بدن معطوف شود در عین حال این لباس شما را در هوای سرد ، گرم نگه می دارد. این بلوز را با یک شلوار جین تقریبا بلند بپوشید. این سبک لباس باعث می شود پاها صاف و کشیده تر بنظر برسند بعلاوه کشباف بودن این لباس در زمانی که برای مدت طولانی مجبور به نشستن باشید به شما خیلی کمک می کند. این لباس ها را با کفش های صاف و تخت ست کنید تا برای حمل ملزومات سفر خسته نشوید.

جدیدترین ست های مانتو و شلوار برای مسافرت

مانتو برای مسافرت

 

اندامهای مثلث معکوس

شانه ها و قفسه سینه پهن همیشه انتخاب لباس را برای افرادی با این ویژگی کمی دشوار می کند و همین قضیه باعث می شود که تمرکز خود را روی ناحیه کمر و پایین لباس متمرکز کنیم. این ژاکت گرم و نرم در ناحیه دامن حجیم تر است که باعث می شود بین اندامهای فوقانی و تحتانی تعادل برقرار شود . همچنین لباسی مناسب برای مسافرت است ( یک لباس فوق العاده شیک ). این لباس را با بلوز آستین بلند مشکی بپوشید و برای انتخاب شلوار بدنبال مدلهای راحت باشید. سایه روشن این لباس با دور کردن توجه دیگران از بالاتنه، باعث می شود شما احساس راحتی کنید. کیفی با نقش پوست ماری می تواند شما را آماده برخاستن برای سفر کند.

جدیدترین ست های مانتو و شلوار برای مسافرت

مدل مانتو راحتی برای مسافرت

 

اندام ساعت شنی

لباس های گرم برای مسافرت ها ضروری هستند حتی اگر به مناطق گرمسیری مسافرت می کنید، شاید هواپیمایی که شما را به آنجا می برد مثل یخچال سرد باشد. برای اندامهای ساعت شنی یک ژاکت مردانه یقه باز می تواند گزینه خوبی باشد. برای کسانی که هم شانه و هم باسن پهنی دارند ، ژاکت ورزشی مناسب است. شما به نظر درخشنده می آیید حتی اگر آن را با یک جفت کفش ورزشی بپوشید. بعلاوه ورود و خروج با آن از بخش امنیتی فرودگاه بسیار آسان است. برای حفظ کلاس و سرعت تردد آن را با یک شلوار استرچ کشی ست کنید. وسایلی که به همراه این مدل لباس می توانید انتخاب کنید عبارتند از یک کفش ورزشی ظریف طلایی و یک شال گلدار.

جدیدترین ست های مانتو و شلوار برای مسافرت

مانتو شلوار مسافرتی

 

اندام گرد

یک کت سبک وزن راسته برای اندام های گرد بسیار مناسب می باشد. چون این فرم لباس شکم را پوشانده و شما را گرم نگه می دارد. رنگ صورتی ملایم شما را در زمان خستگی شیک و مد روز نشان می دهد. این لباس را با یک شلوار جین تنگ بپوشید اینکار باعث می شود وسط بدن کمتر به چشم بیاید. در زمان پرواز از اینکه شلوار جین شما کشی است خدا رو شکر می کنید. با این لباس ها می توانید یک جفت کفش باله ای اسپرت ست کنید.

جدیدترین ست های مانتو و شلوار برای مسافرت

مدل مانتو راحتی برای مسافرت

انتخاب لباس زنانه مناسب برای سفر شما چندان مهم به نظر نمی رسد تا زمانی که خود را در مکان های دورافتاده و بدون دسترسی به خدمات خشکشویی بیابید. فناوری دائماً تغییر می‌کند و نوآوری‌های جدید مد به آسان‌تر کردن زندگی ما کمک می‌کند، بنابراین مدل مانتو راحتی برای مسافرت ما همیشه در حال تغییر است و بهتر است با توجه به منطقه و آب و هوای آن بهترین ها را انتخاب کنید.

جدیدترین مطالب