لاغری

لاغری

hpv

hpv

زنانی که دسته جمعی به توالت می روند + تصاویر

زنانی که دسته جمعی به توالت می روند + تصاویر

زنانی که دسته جمعی به توالت می روند در یک روستای دور افتاده زندگی می کنند. به دلیل کمبود توالت در این روستا زنان و دختران مجبورند به صورت دسته جمعی و چند نفری به توالت بروند.

 

بسیاری از ارازل و اوباش روستا در کمین می نشینند و مترصد فرصت جهت تجاوز به دختران می باشند.وی می افزاید در ماه گذشته یکی از دختران روستا به خاطر تنهایی رفتن مورد تجاوز قرار گرفت و سپس جنازه اش از درختی اویزان شد.

زنانی که دسته جمعی به توالت می روند + تصاویر

در فاصله ۵۰ کیلومتری از پایتخت روستایی به نام”کرمه علی” Kurmaali وجود دارد که از ۳۰۰ خانوار ساکن در این روستا تنها ۳۰ خانواده دسترسی به توالت شخصی دارند و بقیه خانواده ها به زمینهای بی سرپناه اطراف منازل خود مراجعه می نمایند.کرمه علی در ۵۰ کیلومتری دهلی واقع است.

 

شرایط وخیم اقتصادی و همچنین بی توجهی دولت باعث شده اهالی این روستا از داشتن کمترین امکانات بی بهره باشند. خانم ۳۸ ساله به نام کیلاش که صاحب سه تا دختر می باشد می گوید هر موقع به توالت می رویم به صورت گروهی حرکت می کنیم.وی می افزاید هیچ موقع دخترانم را تنها به اطراف نفرستاده ام.

زنانی که دسته جمعی به توالت می روند + تصاویر

سونیو دختر ۱۸ ساله خانم کایلاش می گوید:مستقیما به سمت  توالت های بی سرپناه و به قولی روباز می رویم.از رفتن به اطراف خوداری می نماییم.هیچ موقع تنها نمی رویم.اگر به صورت اتفاقی پسری را ببینیم شروع به جیغ زدن می نماییم.

زنانی که دسته جمعی به توالت می روند + تصاویر

به گفته اهالی معمولا پسران هنگام صبح به  توالت می روند و دختران و زنان مجبورند از استتار شب استفاده نموده و به صورت چند نفری مسافت زیاد دستشوی را طی نمایند.اما برخی از پسران شرور از تاریکی شب استفاده نموده و هنگامی که متوجه عدم همراهی فرد با دختری می شوند به سوی وی حمله ور می شوند.

 

مین های اطراف برای اشخاص شناخته شده است به گفته زنان این روستا بدبختی زمانی می رسد که علوفه و محصولات زمینهای اطراف درو شده و زمین عاری از پناهگاه می گردد و افراد مجبورند برای رسیدن به توالت بعدی برخی مواقع فاصله نیم ساعته را تا رسیدن به محل مورد نظر طی نمایند.

زنانی که دسته جمعی به توالت می روند + تصاویر

مادر یکی از دختران  اهل اوتار پرادش که اخیرا فرزندش مورد حمله و تجاوز عده ای از اوباش قرار گرفته می گوید همیشه نگران همچنین روزی بودم. همه شبها به اتفاق دخترم می رفتم اما ان شب نمی دانم چه اتفاقی افتاد که دخترم تنهایی در شب به سمت زمینهای اطراف رفت و ان اتفاق ناگوار رخ داد.

 

داستانی بر سر زبانهای مردم روستاست.انها می گویند شبی یکی از دختران به تنهایی به زمینهای اطراف می رود و ناگهان با راننده کامیونی مواجه می گردد که از روبرو می رسد.کامیون متوقف می گردد و راننده پایین می اید و دختر برای نرفتن ابرویش شروع به فرار می نماید.

 

دختران و زنان روستا مجبورند ۱۴ تا ۱۵ ساعت از دستشویی رفتن خودداری نمایند.سونیو سال گذشته به خاطر خوداری بیش از حد خود دچار ناراحتی معده شد.خانم کیلاش می گوید دستشویی رفتن برای مردان ساعت و مکان خاصی ندارد.

 

آنها ازادند در طول روز و حتی در داخل شهر به هر طریقی خود را تخلیه می نمایند اما انروز سونیو در طول روز احتیاج زیادی به  توالت رفتن پیدا نمود.به اتفاق او از روستا رفتیم بیرون.به هر کجا می نگریستیم پناهگاهی دیده نمی شد سه ساعت پای درختی نشسته بودیم تا موقعیت مناسب بوجود اید اما نشد.

 

سرانجام دخترم دستشویی کردن را فراموش کرد و برگشتیم خانه.هر چند شرایط اقتصادی کومه علی نگران کننده است اما خانم کایلاش با مساعدت دولت اخیرا موفق به ساخت دستشویی در منزل شده است.

جدیدترین مطالب