دعا برای نفوذ در قلب دیگران + دعای نفوذ در دلها

دعا برای نفوذ در قلب دیگران + دعای نفوذ در دلها

دعا برای نفوذ در قلب دیگران

اگر شما هم جزء افرادی هستید که سخت می توانید در دل افراد نفوذ کنید و یا دیگران تمایلی به دوست شدن با شما ندارند این دعا به شما کمک می کند. دعای مجرب و محبوب نفوذ در دلها را در سماتک می خوانید.

 

هر کس بخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یک ساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این آیه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.

 

«بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین»

«به نام خداوند بخشنده مهربان، توصیه من این است که نسبت به من برتری جویی نکنید و به سوی من در آیید در حالی که تسلیم حق هستید.» (سوره نمل، آیه 30 و 31)

 

«لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین»

«اگر دل او را به وسیله ایمان محکم نکرده بودیم، تا در زمره اهل ایمان در آید.» (سوره قصص، ایه 10)

 

2. در روز جمعه باید غسل کرد و سپس دو رکعت نماز حاجت بخوانید و به نیت مطلوب صلوات فرستید و سوره توحید را تا هفت روز روزی 245 مرتبه خوانده و پس از آن سوره را این گونه بخوانید :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

قل هوالله احد یا جبرائیل الله الصمد

یا میکائیل لم یلد و لم یولد یا اسرافیل

ولم یکن له کفواَ احد یا دردائیل اَجیبونی

وَ لَیِّن لی قلب فلان بن فلان

وَ سَخِّرهُ بِحَقِّ کُن فَیَکون

 

و در روز آخر 248 بار بخوانید و آخرین روز را هم به طریقه مذکور که بشود 249 که جمعاَ تمام ختم در کل روزها بشود 1725 مرتبه به شکل متحیر کننده ای این سوره برایتان عمل می کند. به جای فلان بن فلان اسم طرف و نام پدرش را بنویسید اگر طرف خانم بود به جای بن بنویسید بنت.

 

بیشتر بخوانید: دعای باطل کردن طلسم

 

دعا برای نفوذ در قلب دیگران + دعای نفوذ در دلها

دعای نفوذ در دلها

1. یکی از دعاهای نفوذ در دلها اینست که جهت مهربانی هفت مرتبه به طرف وی این دعا را بخوانید و هفته ای چند مرتبه این کار انجام بدید که باعث می شود مهر و مجبت شما در دل دیگران بیفتد:

 

« یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید »

 

2. همچنین اگر خواهان نفوذ در دلهای دیگران هستید، بعد از هر نماز یومیه 3 مرتبه این دعا را بخوانید:

« یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ »

دعا برای نفوذ در قلب دیگران + دعای نفوذ در دلها

دعای نفوذ در دل شوهر

جلب محبت و نظر شوهر و خانواده همسر بسیار مهم است و اگر شما عزیزان به تازگی ازدواج کرده اید و با خانواده شوهرتان مشکلاتی را دارید، می توانید پس از رفع کم و کاستی ها و اصلاح خود، دعای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده اش را بخوانید.

 

1. برای نفوذ در دل شوهر هر کس هفت روز، روزی ۲۵ مرتبه صبح و ۲۵ مرتبه عصر دعای زیر را بخواند، در جلب محبت شوهر اثر عظیم دارد:

 

«بسم الله الرحمن الرحيم سَخِّر لي فلانه بنت فلانه يا فلان بن فلان الحمد لله رب العالمين يا رقيب سخرلي قلبه يا قلبها الرحمن الرحيم يا ودود سخرلي فلان بن فلان يا ملك يوم الدين يا رقيب سخرلي قلبه يا قلبها اياك نعبد و اياك نستعين يا وَدود سخرلي فلان بن فلان اهدنا الصراط المستقيم يا رقيب سخرلي فلان بن فلان غير مغضوب عليهم يا رقيب سخرلي فلان بن فلان و لا الضّالين امين  يا ودود سخر لي فلان بن فلان»

 

2. برای نفوذ در دل خانواده شوهر، هر کس این دعا را بخواند خداوند او را نزد خانواده شوهرش محبوب و عزیز می گرداند:

لَوْلَا أَنْ رَبَطْنَا عَلَىٰ قَلْبِهَا لِتَكُونَ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ

 

3. اگر می خواهید نزد همسر عزیز شوید و در دل خانواده شوهرتان نفوذ کنید، هر روز قبل از این با کسی حرف بزنید 600 بار بسم الله الرحمن الرحیم بگویید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب