عکس های تنگه بسفر در استانبول

عکس های تنگه بسفر در استانبول

به نظر بسیاری از توریست ها که به کشور ترکیه و شهر استانبول سفر می کنند تنگه بسفر بهترین و زیباترین مکان تفریحی و توریستی استانبول است. تنگه بسفر یا بوسفور در بسیاری سریال های ترکی دیده می شود.

 

محال است که شما قصد رفتن و دیدن استانبول را داشته باشید اما کسی به شما پیشنهاد یک سفر نیمروزی به تنگه بسفر را ندهد. این تنگه یکی از جاذبه های دیدنی و طبیعی در استانبول است که شما می توانید از آن در یک دیدار 7 یا 8 ساعته، بهره ببرید. تنگه بسفر در واقع همان تنگه ای است که مرز اروپا و آسیاست.

عکس های تنگه بسفر در استانبول

در این تنگه می توانید همچون اهالی این بخش و سایر توریست ها به راحتی از قایق های سنتی و قدیمی استفاده کنید و به روی آب های زیبا سفری دریایی داشته باشید. از مغازه های اطراف هم می توانید هر چه که می خواهید خرید کنید اما مرکز خرید گالریا در استانبول هم می تواند نیازهای شما را مرتفع کند.

عکس های تنگه بسفر در استانبول

معماری تنگه بسفیر استانبول  به دو صورت قدیمی و جدید ترکیب شده و شما را میان این دو نسل قدیم و جدید تاب می دهد. در اطراف ساحل بسفر، ویلاهایی با ساخت چوب را مشاهده می کنید یا اینکه چشمتان را فقط کاخ ها و بناهای مرمری می گیرد. این بنا ها در کنار قلعه های سنگی روستا و ده هایی است که در این مکان قرار دارد و امکان ماهیگیری را فراهم می کنند. برای تماشای این تنگه طویل بهترین و راحت ترین کار این است که از قایق استفاده کنید.

عکس های تنگه بسفر در استانبول

در این مکان می توانید تورهای نیم روزی یا شبانه را خرید کنید و با استفاده از این سرویس های امن به همراه راهنما سفری خوب و جذاب داشته باشید. به قول تماشاگران و توریست های این منطقه خوب است که حتما از غذاهای این مکان استفاده کنید، چرا که غذاهای این مکان بسیار خوش طعم و محلی و دریایی است و با سایر غذای دریایی رستوران ها فرق دارد. اما رستوران Mikla در استانبول هم یکی از رستوران هایی است که می توانید به راحتی از غذاهای عالی آن میل کنید.

عکس های تنگه بسفر در استانبول

قایق های این منطقه به طور زیگزاگی حرکت می کنند و هیجان خاصی به شما و همراهان وارد می کنند. با این قایق می توانید اطراف تنگه و سواحل آن را به خوبی ببینید. در قسمتی دیگر به نام امین انو می توانید سوار برکشتی شوید. هر چند این کشتی حدود 6 ساعت شما را روی دریا گشت می دهد اما پولی که به ازای این 6 ساعت می دهید بسیار کم است.

عکس های تنگه بسفر در استانبول

جدیدترین مطالب