لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم

چادر مشکی زنانه در مدل ها و طرح های مختلف با پارچه های متفاوت در بازار موجود است در اینجا قصد داریم به معرفی انواع مدل های چادر مشکی زنانه بپردازیم. همچنین عکس انواع مدل های چادر مشکی زنانه و دخترانه را در کنار معرفی هر کدام از مدل ها آورده ایم. انواع چادر مشکی با اسم را در ادامه به شما خانم های عزیز معرفی خواهیم کرد. با ورود اسلام اموی به ایران، فرهنگ ظاهر اسلامی، تحت تأثیر بخشی از تعصبات جاهلی عربی، مردم را دچار زدگی از اسلام می کند، تا زمانی که فرهنگ شیعی و علوی در ایران جا می افتد. در زمان صفویه بود که آئین شیعی برای اولین بار آیین رسمی مسلمانان ایران می شود. در آن دوره، چادرهای ایرانی؛ اندرونی و بیرونی بودند. چادر اندرونی همان چادر نماز یا نیم دایره ای است که امروزه خانم ها به سر می کنند. در آن زمان تنها برای اندرونی و نماز استفاده می شد و برای فعالیت اجتماعی و برونی چادر کمری یا قجری که چادر اصیل ایرانی است، استفاده می شود.

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

انواع مدل های چادر مشکی زنانه

انواع مدل های چادر مشکی مجلسی و ساده و … را در این بخش برایتان به خوبی معرفی خواهیم کرد. انواع چادرهای مشکی زنانه به عنوان یکی از پوشش های مناسب و برتر در میان زنان مسلمان شناخته شده است رنگ، طرح و تزئینات چادر مشکی زنانه و دخترانه در هر منطقه و شهری برخاسته از سلیقه و نگرش زنان آن ناحیه است و از شهری به شهری دیگر متفاوت بوده است. با معرفی و نام انواع مدل های چادر مشکی زنانه همراه سایت سماتک باشید.

 

چادر جلابیب

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

در حال حاضر چادر جلابیب رواج بیشتری دارد. به علت قابلیت کامل حجاب و رفاه و راحتی خانم‌ها در این چادر، طرفداران زیادی پیدا کرده است. این چادر که از اولین ابتکارات طراحان داخلی و توسط خانم‌های ایرانی می‌باشد، چهارده ویژگی خاص دارد و گسترش و پذیرش این مدل به حدی بوده است که راه‌اندازی سایتی را به نام خود در پی داشت. سایت جلابیب شامل اصلاعات کاملی درباره‌ی چادر جلابیب، آلبوم عکس‌ها، آدرس نمایندگی‌های فروش، اخبار، فروشگاه اینترنتی، نظرسنجی و … می‌باشد. به ویژه كه در سر آستین‌ها بندینک هایی تعبیه شده است كه پوشش كامل دست ها را فراهم می كند. ویژگی بعدی شامل امكان استفاده از كیف در زیر چادر است. طرح چادر جلابیب مورد پسند همگان بوده طوری‌که فراتر از مرزها ایران نیز خواهان دارد. شعار این چادر این است: «حجابم مرا حفظ کند، نه من حجابم را.» در کل دارای سی و یک طرح است و سه طرح آن با نام‌های مشکی، احرام و رنگی شناخته و معرفی شده است. این چادر برای اولین بار در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم رونمایی شد که مورد تحسین مقام معظم رهبری قرار گرفت. چهارده ویژگی آن عبارتند از:

 

۱- قابلیت تنظیم اندازه‌ی صورت

۲- دارای آستین مخفی، زیپ مخفی جهت وضو‌گیری

۳- دارای شبه مقنعه و مقنعه سرخود

۴- دارای آستین ساق دست و آستین زمستانی

۵- دارای زیپ مخفی در قسمتی از جلوی چادر جهت وضو‌گیری، شیردهی و بستن ساک آغوش و دسترسی به کیف، تلفن همراه و جیب داخل چادر

۶- مکانی مجزا جهت دسترسی به تلفن همراه در بعضی طرح‌ها

۷- ظاهری شبیه به چادرهای معمولی

۸- دارای پوشیه و روگیر سر خود در بعضی مدل‌ها و امکان روگیری توسط شخص در همه‌ی مدل‌ها

۹- پوشش کامل بدون استفاده از مقنعه، مانتو و ساق دست

۱۰- قابلیت استفاده‌ی کیف در زیر چادر

۱۱- گشادی چادر مناسب و بدون بدن‌نمایی با همان متراژ چادرهای معمولی و در برخی طرح‌ها کمی بیشتر

۱۲- جلویگری از سرقت کیف و تلفن همراه موود در زیر چادر

۱۳- دارای بندینک سرآستین جهت حفظ کامل پوشش مچ‌ها.

 

چادر ملی

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

چادر ملی برگرفته از چادر ساده ایرانی است با این تفاوت که دارای آستین هایی برای بیرون آوردن دست ها می باشد ،در بعضی مدل‌های آن، آستین از آرنج به پایین است. آستین می‌تواند کلوش یا راسته باشد که معمولاً با حریر یا نوار و یا منجوق‌دوزی تزئین می‌شود. جلوی چادر می‌تواند باز باشد و یا به وسیله‌ی زیپ و دکمه مخفی بسته شود.این چادر به شما آزادی عمل بیشتری میدهد و برای خانومهایی بچه دار و دانشجو توصیه میشود.چادر ملی از آن دست چادرهایی بود که با آمدنش، بلافاصله موافقان و مخالفان زیادی پیدا کرد که البته تعداد موافقان بیشتر بود. چون به سرعت گسترش یافت. موافقان معتقد بودند که این چادر به خانم ها آزادی عمل بیشتری می دهد، بدون آنکه لازم باشد چادرشان را نگه دارند. با این چادر رانندگی بسیار راحتی هم دارید.

 

مخالفان هم دلایل قانع کننده ای داشتند. چون رفتار برخی خانم ها این چادر را لوده کرده بود. سال مدل ماهی و تنگ آن به همه چیز شباهت داشت جز چادر. گاهی دیده می‌شد که در زمستان اورکت، جلیقه و کلاه و شال گردن بر روی این چادر پوشیده شده و یا کوله پشتی از دو سمت انداخته شده، آن هم در سنین بالا. مشاهده‌ چنین صحنه هایی این ذهنیت را ایجاد کرده بود که چادر ملی مانتویی است که آن را بر کشیده اند. چادر ملی در واقع چادر ساده ای است که از دو طرف آستین دارد. در بعضی مدل های آن، آستین از آرنج به پایین است. آستین می تواند کلوش یا راسته باشد که معمولاً با حریر یا نوار و یا منجوق دوزی تزئین می شود. جلوی چادر می تواند باز باشد و یا به وسیله زیپ و دکمه مخفی بسته شود.

 

چادر ساده

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

اولین و معروف ترین چادر، چادر ساده هست که همه ی ما با آن آشنایی کامل داریم. چادری که از یک قواره پارچه یعنی ۵/۴ متر با عرض ۱۱۵- ۱۱۰ سانت به صورت دو تکه دوخته می‌شود ،که بعضی از خانمها برای اینکه این چادر راحت تر پوشیده شود به آن کش می دوزند .این چادر یکی از راحت‌ترین چادر هاست. اگر عرض پارچه 180 سانتیمتر باشد، یک تکه می شود. برخی از خانم‌ها برای این که راحت تر بتوانند آن را روی سر نگه دارند به آن کش می زنند. برخی هم برای این‌که ساده نباشد، نوار تزئینی روی لبه چادر می دوزند.

 

چادر دانشجویی

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

چادر دانشجویی کاملا شبیه به چادر ساده ‎ی ایرانست.با این تفاوت که برای بیرون آوردن دستها شکاف هایی در نظر گرفته شده که میتوانید بدون به هم زدن فرم چادر،به راحتی از دو دست خود برای انجام کارهایی از قبیل حمل کیف و یا گرفتن دست کودک استفاده کنید.

در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف در زیر چادر وجود دارد، نمای جلو و پشت چادر کاملا شبیه به چادر سنتی ایرانی می باشد. امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم است و همچنین به واسطه کش تعبیه شده در ناحیه سر، در صورت عدم رو گیری بر روی سر می ماند.

برخی از تولیدی ها در قسمت شکاف یک مچ ۵ سانتی تعبیه میکنند و برخی دیگر با نوار تززیینی به آن جلوه می بخشند. البته باید درنظر داشته باشید که کششِ مچ ممکن است مقداری روی دست آزاردهنده باشد و به همین دلیل نیاز به پرو دارند.

 

چادر کمری

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

چادر کمری یا قاجاری یکی از قدیمی ترین مدلهای چادر در ایران است که در دوران حکومت قاجاریه رواج داشته و به همین دلیل نام دیگر آنرا چادر قاجاری می نامند. باتوجه به عرض زیاد این چادر برای افراد درشت اندام و خانم های باردار مناسب است. امکان روگیری نیز با این چادر فراهم است. که مانند پیراهن از سر پوشیده می‌شود از پشت یک‌سره است، ولی از جلو دو تکه به نظر می‌رسد. این چادر با کمربندی از پشت گره می‌خورد. به همین خاطر از سنگینی چادر گرفته می‌شود. قسمت بالایی که دسته‌های چادر است با کش روی سر ثابت شده و بلندی آن تا زانو می‌رسد. اگر شخص رو بگیرد، دو تکه بودن آن مشخص نمی‌شود. در مدلی از آن، قسمت بالا مثل یک مقنعه‌ی آستین‌دار است. مقدار پارچه‌ی این چادر به اندازه‌ی چادر ساده است.

 

چادر شال دار

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

چادرهای شال دار شبیه مانتو هستند که به آن شال دوخته شده اند و به وسیله‌ی زیپ مخفی بسته می‌شود. در دو نوع شال بلند و شال کوتاه وجود دارند. در مدل شال بلند بلندی شال تا مچ پا ادامه دارد و شال کوتاه بلندی شال تا ارنج دست می باشد. زیاد شبیه به چادر نیست. شبیه مانتویی است که از جلو شال می خورد و به وسیله زیپ مخفی بسته می شود. برخی مؤسسات و شرکت ها برای کارکنان خانم شان این مدل را بیشتر می پسندند و سفارش می دهند. چون فکر می کنند ظاهری پوشیده، آراسته و با وقار است. این چادر از محبوبیت خاصی در بین خانم های جوان بر خوردار است.

 

چادر عربی

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

چادر عراقی همان چادر عربی است. در این مدل هم روی خود چادر برای بیرون آوردن دست‌ها برشی ایجاد شده است با این تفاوت که دیگر حتی مچ هم ندارد. در داخل چادر و روی کمر به اندازه 30- 20 سانتیمتر از پارچه چادر باقی می ماند. جلوی این چادر باز است و برای تهیه آن به 5/7 متر پارچه با عرض 100- 90 سانتیمتر نیاز است. آماده آن در بازار موجود است، اما باید هنگام خرید باید مواظب بود که به جای چادر، عبا فراهم نشود. زیرا قسمت دوخت شانه در عبا و چادر متفاوت است.

 

چادر اماراتی

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

چادر اماراتی همانگونه که از نامش مشخص است یکی از انواع چادرهای عربی می باشد. با این تفاوت که به دلیل داشتن آستین‎‎‏‎‏های ۴۰ سانیمتری نسبت به دیگر مدل های عربی ،اندامی تر است. جلوی این چادر به صورت باز طراحی شده و می توان آن را بنا به سلیقه های مختلف با زیپ و یا انواع دکمه بست و یا بندینک بست تا از راحتی بهتری برخوردار شوید‏.‏ از ویژه گی های چادر اماراتی با توجه به آستین دار بودنش راحتی در بغل گرفتن کودک ؛ رانندگی ؛ خرید و ‏.‏‏.‏‏.‏ می باشد‏.‏ چادر اماراتی با توجه به اندامی بودن نسبت به سایر مدلهای عربی و راحتی خیلی عالی در نزد خانم های جوان خاصه دانشجویان و دانش آموزان مورد استقبال گسترده قرار گرفته است‏.‏ این چادر از پارچه حریر اسود تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود ‏.‏ پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه ی حجاب فاطمی از شرکت yyt با مارک شمس المدینه می باشد تار و پود این پارچه با تراکم 450 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد ‏.‏ با توجه به قرار داد مجموعه حجاب فاطمی با شرکت yyt کره این پارچه صرفا جهت تولیدات ما استفاده شده و در بازار موجود نمی باشد‏.‏

 

چادر لبنانی

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

در مدل اصلی آن اگر شخصی که چادر سر کرده دست‌هایش را باز کند، شما یاد مانتوهای کلوش (خفاشی) می‌افتید. زیرا این چادر آستین ندارد بلکه جایی برای بیرون آوردن دست‌ها روی چادر ایجاد شده و یک مچ ۱۰ سانتی متری به آن دوخته شده است با کش روی سر می‌ایستد و جلوی آن به صورت مورب یعنی چپ و راست بسته می‌شود. به این صورت که به لبه‌ی طرف راست کش به اندازه‌ی مچ دوخته می‌شود که آن را به دست چپ می‌اندازید و سمت چپ چادر در پهلوی راست شما نگه داشته می‌شود. چادر از زیر چانه و روی سینه به وسیله‌ی یک دکمه بسته می‌شود، پوشیده بودن این چادر به شما این امکان را می‌دهد تا در زیر آن لباس راحت‌تری بپوشید، زیرا به هیچ وجه باز نیست. برای تهیه‌ی این چادر به ۵/۳ متر پارچه با عرض ۱۸۰ سانتی‌متر نیاز است.

 

چادر صدفی لبنانی

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

مدل کلی آن شبیه لبنانی است، با این تفاوت که در بالای سر آن مقنعه‌ای و یا چانه دارد و از جلو زیپ می‌خورد. این مدل با پوششی کامل و زیبا برای خانم های شاغل بسیار مناسب است.

 

چادر حجازی

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

این مدل، آستین را واضح‌تر می‌توان دید. زیرا شکل معمولی دارد و از زیر بغل برش می‌خورد. همانند چادر لبنانی مورب بسته می‌شود و برای تهیه‌ی آن به ۵ متر پارچه با عرض ۱۸۰ سانتی‌متر نیاز است.

 

چادر عبایی یا جده

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

این مدل چادر از اصیل ترین چادرهای عربی می‏‎‎باشد. که در میان اعراب به عبا معروف است، در چادر جده پارچه ی زیادی به کار رفته شده و همین امر باعث عریض شدن این مدل می گردد و عرض زیاد آن پوشش کامل و راحتی را باری بانوان به همراه دارد.

 

چادر بحرینی

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

برای تهیه این چادر به 5/2 متر پارچه با عرض 180 سانتیمتر و یا 5 متر پارچه با عرض 100- 90 سانتیمتر نیاز است که در عرض کم، چادر دو تکه می شود. برش پایین چادر هلالی است و آستین ها به صورت جدا، از آرنج به چادر دوخته می شود. عرض آستین ها 25 سانتیمتر و گشاد است و معمولاً سر آستین به وسیله حریر و گلدوزی و… تزئین می شود.

 

چادر صدفی بحرینی

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

مدل کلی آن شبیه بحرینی است با این تفاوت که در بالای سر، مقنعه‌ای (سایبان) و در جلوی صورت روبند دارد و از جلو زیپ می‌خورد که مخفی نیست.

 

انواع پارچه چادر مشکی زنانه

پارچه های چادر مشکی زنانه و دخترانه در انواع و اقسام مختلفی تولید می شود. عکس و نام انواع پارچه چادر مشکی زنانه را در ادامه برایتان تدارک دیده ایم و در این بخش به معرفی انواع پارچه های چادر مشکی زنانه و دخترانه خواهیم پرداخت. پارچه های چادری جنس‌های متفاوتی دارند و هرجنس معمولا در شرایط خاصی استفاده می شود. همچنین وزن پارچه ها متفاوت است. قبل از انتخاب جنس پارچه باید مشخص کنید چادر را برای چه محیطی می خواهید استفاده کنید.

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

معرفی انواع پارچه های چادری با اسم

پارچه های مجلسی‌‌ معمولا طرح های برجسته دارند و ضخامت چادر بسته به طرح های آن متفاوت است و رنگ آن ها کمی براق می باشد. در طراحی چادرهای مجلسی از حاشیه های طرح دار و کار شده نیز استفاده می شود که زیبایی چادر را بیشتر می کند این حاشیه ها می تواند با رنگ چادر یکی باشد یا از رنگ های متضاد باشد. برای همین پارچه های مجلسی همانطور که از نامش پیداست در مجالس و مهمانی ها استفاده می شود.

 

پارچه های ساده نیز غالبا برای دوخت چادرهای مدل دار و استفاده روزمره کاربرد دارد. البته برخی بانوان برای امور روزمره هم ترجیح میدهند از چادر طرحدار استفاده کنند. جنس پارچه چادر در سنگینی آن بسیار تاثیرگذار است؛ پس اگر می خواهید برای استفاده روزانه از آن ها استفاده کنید بهتر است پارچه های سبک تری انتخاب کنید تا احساس سنگینی و فشار نداشته باشید.

 

پارچه چادری کرپ حریر اسود

تار و پود این پارچه با تراکم ۴۵۰ است و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. پارچه حریر اسود کرپ محصول کشور کره، پارچه ای مقاوم بوده که برای استفاده روزانه مثل حضور در دانشگاه، محل کار، بازار و … کاربرد دارد. به اصطلاح بشور بپوش و مناسب محل کار است.

 

پارچه چادری کریستال

تراکم پارچه چادری کریستال ۶۵۰ است و به دلیل رنگرزی دوباره به کرپ دبل نیز در بازار معروف است. کیفیت پارچه به شکلی است که علاوه بر وزن سبک به هیچ وجه بدن نما نبوده و همچنین به دلیل ۲ بار رنگ شدن متقال پارچه فوق العاده مشکی می باشد. بر خلاف تصور اکثر بانوان محترم پارچه کریستال اصل به هیچ وجه براق نیست. این پارچه به دلیل ریزشی که دارد برای چادرهای مدل دار مناسب می باشد.

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

پارچه چادری کن کن

پارچه کن کن از دسته پارچه های نیمه براق است و بسیار سبک و لطیف می باشد. این پارچه به دلیل زیبایی و ظرافت خاص خود مناسب مجالس می باشد. بدلیل ظرافت پارچه احتمال نخ کش شدن آن زیاد است.

 

پارچه چادری کرپ کن کن

پارچه های نیمه براقی است که به دلیل ظاهر زیبایی که دارد با استقبال بسیار خوبی روبرو شده. تراکم این پارچه ۵۵۰ می باشد و به دلیل این که پشت پارچه حالت کرپ دارد نمای روی سر بسیار خوش ایست و زیبا می باشد.

 

پارچه چادری مهارجه

پارچه کرپ مهاراجه از جنس شناخته شده کرپ می باشد. این پارچه چادری نرم، لطیف و مقاوم است و با توجه به بافت ریز آن، سبک است و دارای جنس بسیار مشکی و مات می باشد. همچنین بخاطر تراکم بالا به سختی چروک می شود.

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

پارچه چادری تریزا

ویژگی ای که تریزا را از سایر پارچه ها متمایز می کند وزن فوق العاده سبک آنست به نحوی که از کن کن سبکتر است و در عین حال به هیچ عنوان نازک نیست و برق آن از کن کن کمتر است.

 

پارچه چادری طرح دار

پارچه های طرح دار انواع مختلفی دارد. طرح دار مات، طرح دار براق و لمه دار جز پارچه های چادری طرح دار می باشند. طرح های پارچه های چادری به صورت گل دار، اشکال هندسی و ابر و باد هستند.

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

روش شستشوی انواع چادر مشکی

برای خانم های چادری پركاربردترین لباس همان چادر است كه اتفاقا بیش از سایر پوشش ها در معرض آلودگی ها قرار دارد.

از سوی دیگر، پارچه های چادر به‌رغم مقاومت بالا خیلی زود بر اثر شستشوی غیراصولی آسیب می بیند. همه این عوامل باعث می شود نكته هایی را هنگام شستن این پارچه ها رعایت كنیم تا عمر آنها را افزایش دهیم.

پارچه های مشكی از هر جنسی كه هستند، نباید با آب جوش شسته شوند. شستشو​ با آب داغ، مقاومت چادر را كم می كند و به آن حالت كهنه بودن می دهد.

برای جلوگیری از آسیب های احتمالی دمای آب باید زیر 60 درجه باشد، چرا كه پارچه ها هنگام برخورد با آب ولرم یا سرد رنگ كمتری از دست می دهند. سعی كنید هنگام شستشوی چادر از ماشین لباسشویی استفاده نكنید و آن را با دست بشویید.

اگر می خواهید از مواد شوینده استفاده كنید، فكر مواد قوی و قلیایی را از سرتان بیرون كنید. استفاده از مایع ظرفشویی اغلب باعث شفافیت پارچه های مشكی می شود.

معرفی انواع مدل های چادر مشکی با عکس و اسم + انواع پارچه چادر مشکی زنانه

هنگام شستشو، مواد نرم كننده را فراموش نكنید، چون كه پارچه های مشكی بعد از تماس با آب، خاصیت الكتریسیته پیدا می كنند و به لباس های شما می چسبند. این مواد كار شما را هنگام اتوكشی هم راحت می كند.

هنگام پهن كردن چادر برای خشک شدن، آن را در معرض نور​مستقیم آفتاب قرار ندهید. این كار رنگ پارچه های مشكی را بور و كمرنگ می كند.

ضمن آنكه چادر را به صورت مرتب و صاف پهن كنید و از چلاندن آن خودداری كنید، تا راحت تر اتو شود.

تماس مستقیم اتو با چادر مشكی موجب می شود روی آن برق بیفتد، از این رو بهتر است از یک پارچه سفید نخی استفاده كنید. آن را روی چادر قرار دهید تا اتو مستقیما با چادر بر​خورد نكند. هنگام اتو كردن، اتو را در حالت بخار قرار دهید.

 

انواع مدل های چادر مشکی زنانه در بالا به شما دختران و خانم های عزیز معرفی شد. توصیه می شود برای انتخاب یکی از مدل های چادر مشکی حتما با جنس پارچه چادری دقت کنید. همچنین در بخش میانی مطلب به معرفی جنس انواع پارچه چادر مشکی زنانه پرداختیم که امیدواریم کمکی به شما کاربران عزیز برای خرید بهترین مدل چادر مشکی زنانه کرده باشیم.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب