چگونه فالوور های خود را رایگان افزایش دهیم

چگونه فالوور های خود را رایگان افزایش دهیم

افزایش فالوور های اینستاگرام برای کسانی که در این راستا فعالیت دارند بسیار حیاتی و مهم است اگر به دنبال آموزش افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان و مجانی هستید در اینجا بیان خواهیم کرد که چگونه فالوور های خود را رایگان افزایش دهیم اگر تمایل به افزایش فالوور اینستاگرام تان دارید با ما همراه باشید.

 

چگونه فالوور های خود را افزایش دهیم؟

افزایش فالوور در اینستاگرام یعنی درآمدزایی بیشتر و جذب تبلیغات روزانه که بسیاری از افراد سوال می کنند که چگونه فالوور های خود را در اینستاگرام افزایش دهیم افزایش فالوور های اینستاگرام رایگان کار تقریبا سختی است ولی با انجام روشهای زیر می توانید نسبت به افزایش فالوور هایتان در اینستا امیدوار باشید.

 

عکس هایی که در پشت صحنه ی پست های خود می گیرید را منتشر کنید

عکس هایی که در پشت صحنه ی کسب و کار خود و برند خود می گیرید را منتشر کنید این کار باعث می شود که صمیمیت و صادقیت برند شما بیشتر نمایان شود.

هر چه تصاویر شما روشن تر باشند بهتر است

اگر تصاویری که منتشر می کنید دراری روشنایی بین ۶۵ – ۸۵ % را داشته باشند تعداد لایک و کامنت بیشتری نسبت به دیگر تصاویری که روشنایی کمتر از ۴۵% را دارند می خورند.

چگونه فالوور های خود را رایگان افزایش دهیم

افزایش فالوور در اینستاگرام مجانی

 

عکس های چندگانه ی خودتان را کولاژ کنید.

از ابزاری به نام PicFrame استفاده کنید تا بتوانید تا تعداد ۹ عکس و فیلم را با هم ترکیب کنید و این کار نیز در ایجاد مشارکت های بیشتر کمک فراوانی کند.

 

مشارکت های واقعی جذب کنید

هیچ چیزی مانند مشارکت واقعی تعداد فالوور اینستاگرام شما را بالا نمی برد مطرح کردن سوال و پاسخ به کامنت ها یکی از این مشارکت ها است.

 

کسانی را که به تصاویر و پست های شما ربط دارند را تگ کنید

تگ کردن کسانی که به پست های شما ربط دارند باعث رفتن پست شما در خوراک (feed) آنها می شود و امکان دارد که اون پست شما را به اشتراک بگذارد.
از یک چهره در عکس هایتان استفاده کنید

تحقیقات شخصی به نام Dan Zarella نشان می دهد که عکس هایی که در آن ها از یک چهره استفاده شده است ۳۵% بیشتر توانسته اند از پست های بیشتر لایک و کامنت بخورند. (منظور از یک چهره این است که چهره ی یک یا چند شخص در آن وجود داشته باشد.)

 

در کپشن خود از کلمه ی کامنت بگذارید استفاده کنید

در توضیحات پست های خود کلمه ی کامنت بگذارید را به زبان بیاورید و از بازدید کننده ها بخواهید که کامنت بگذارند.

چگونه فالوور های خود را رایگان افزایش دهیم

چگونه فالوور های خود را در اینستاگرام افزایش دهیم

 

تعداد پست زیاد ربطی به جذب مشارکت ندارد

بر خلاف نظر بعضی یا هر روز چند پست گذاشتن و اینجور چیزا اثلاً کمکی به جذب بیشتر مشارکت و فالوور نمی کند و این کار بلعکس باعث می شود که بعضی ها پیج و صفحه ی شما را مزاحم دانسته و شما را unfollow کنند.

 

در کپشن هایتان دعوت به عمل کنید

در کپشن هایتان یک بینک و یا یک چیزی قرار دهید که فرد بیننده را دعوت به عملی بکند.

 

از محتوای ایجاد شده توسط کاربران استفاده کنید

این قسمت شامل پست‌هایی می‌شود که توسط کاربران در آنها تگ شده‌اید یا از هشتگ شما در آنها استفاده شده. برای اینکه کاربران محتوای مرتبط با شما ایجاد کنند می‌توانید 1_هشتگ مختص برند خودتان را ایجاد کنید و 2_ مسابقه‌ای برگزار کرده و از فالورها بخواهید از هشتگ شما در کپشن نشان استفاده کنند.

 

کاربران پیشنهادی اینستاگرام را فالوو کنید

در تنظیمات اینستاگرام بخش پیشنهاد کاربران را فعال کرده و آن ها را لایک کنید.

 

از اینفلوئنسرهای دیگر کمک بگیرید

منشن شدن توسط اکانت‌های دیگر نیز می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. اینفلوئنسر دیگری با محتوای مشابه پیدا کرده و بخواهید شما را شات کنند. فقط حواستان باشد آدم درستی را انتخاب کنید.

 

در روز سه شنبه نیز در اینستاگرام پست بگذارید

آزمایشات این را گفته است که پست هایی که در سه شنبه منتشر می شوند تعداد مشارکت های بیشتری را در خود دارند.

 

عکس های غیر منتظره ی دیگران را لایک کنید

روزانه در این شبکه ی اجتماعی عکس محور هزاران عکس تصادفی و غیر منتظره منتشر می شود که شما می توانید هر روز چندین عدد از این عکس ها را لایک کنید که این کار به طور شگفت انگیزی باعث می شود که بعضی از آن صاحبان عکس که آن هارا لایک کرده اید شما را فالو کنند.

یک بازاریاب به نام نیل پتل توانست با استفاده از این ترفند از هر ۱۰۰ عدد عکسی که توسط او لایک شده است ۱.۶ فالوور جذب کند.

 

برای بروز بودن از ویژگی‌های استوری استفاده کنید

اینستاگرام ویژگی‌های خوبی را از جمله استیکر، سوال، نظرسنجی، ویدیوهای لایو و غیره برای استوری در نظر گرفته. سعی کنید از این ویژگی‌ها برای زنده‌تر نشان دادن حساب‌تان استفاده کنید. استوری‌هایی که فکر می‌کنید مهم‌تر و جالب‌تر هستند را هایلایت کنید.

 

از برنامه ای به نام Latergramme استفاده کنید

این برنامه به شما در زمان بندی پست های شما کمک می کند و این کار می تواند در ثابت قدم بودن شما کمک فراوانی بکند.

 

از برنامه ای به نام Piqora استفاده کنید

برنامه ای به نام piqora وجود دارد که شما با استفاده از آن می توانید ببینید که مشارکت در کدام یک از تصاویر شما زیاد است و آنها را پست کنید

 

عکس هایی دارای رنگ آبی منتشر کنید

تحقیقات ثابت می کند که عکس هایی که دارای رنگ آبی هستند در اینستاگرام تعداد لایک اینستاگرام و کامنت بیشتری را جذب خود می کنند

 

تا جایی که می‌توانید از لوکیشن و تگ استفاده کنید

آسان‌ترین راه برای بدست آوردن فالورهای خالص استفاده از تگ‌های جغرافیایی است، مخصوصا اگر از یک جای شناخته شده پست می‌گذارید.

 

بازار هدف خود را مشخص کنید

بدانید که برای چه کسانی می خواهید پست منتشر کنیدو یک موضوع خاص را انتخاب کرده و روی آن مانوور بدهید.

 

در جمعه ها نیز پست بگذارید

بشتر افراد فکر می کنند چون جمعه تعطیل است کسی در اینستاگرام نیست و پست نمی گذارند اما قضیه بر عکس این است. چون جمعه ها تعطیل است جمعیت بیشتر در اینستاگرام انلاین هستند و پست گذاشتن شما در جمعه می تواند تعداد بازدید و کامنت ان را بالا ببرد.

 

در تصاویر خود یک سوال خوب مطرح کنید

در بعضی از تصاویر خود یک سوال جذاب را مطرح کنید و از دیگران بخواهید که در قسمت نظرات به آن پاسخ بدهند. این یکی از ساده ترین روش ها برای گرفتن کامنت و فالوور اینستاگرام است.

 

اکانت اینستاگرام‌تان را از طریق کانال‌های دیگر تبلیغ کنید

از تمام فرصت‌ها برای اشاره به اکانت اینستاگرام‌تان بوسیله‌ی شبکه‌های اجتماعی دیگر استفاده کنید. اینستاگرام ابزاری عالی است که به شما کمک می‌کند با افراد جدیدی آشنا شده، کسانی که بهتان انگیزه می‌دهند را دنبال کرده، بلاگ یا برندتان را توسعه بخشیده و با دوستان و خانواده در تماس باشید. از سوی دیگر برای اینفلوئنسرها (افراد شناخته شده و تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی) ممکن است ابزاری تهدید آمیز بنظر رسیده و فکر کنند جنگی است که باید در آن فالور بیشتر داشت. در این مطلب قصد داریم روی تکنیک‌هایی برای رشد صفحه‌ی اینستاگرام‌تان بدون خرید فالور تمرکز کنیم.

 

پست های دیگر افراد را لایک کرده و زیر انها کامنت بگذارید

زیر پست دیگران کامنت گذاشته و آنها را لایک کنید. این یکی از ساده ترین راه های جذب فالوور رایگان است.

آنها با دیدن فعالیت شما در پست های آنها به نوعی خوششان می آید و مجبور می شوند که آن ها نیز در پست های شما کامنت گذاشته و شما را فالو کنند.

چگونه فالوور های خود را رایگان افزایش دهیم

چگونه فالوور های خود را رایگان افزایش دهیم

 

برگزاری مسابقه در اینستاگرام برای جذب فالوور رایگان

یکی از آسان ترین راه های جذب لایک و فالوور این است که یک مسابقه ایجاد کنید و از افراد بخواهید که برای وارد شدن به مسابقه پست شما را لایک و یا شما را فالو کنند.

مثال: شما یک پست منتشر کنید و بگویید که اخر این هفته یک قرعه کشی بین فالوور های خود انجام خواهید داد و از دیگران نیز بخواهید تا شما را فالوو کنند تا بتوانند وارد قرعه کشی شوند.

 

مخاطب هدف خود را پیدا کنید

باید محتوایتان را به کسانی که به آن علاقه دارند عرضه کنید. اگر تلاش‌تان روی مخاطب هدف‌تان معطوف باشد، مشارکت بیشتری دریافت خواهید کرد. برای درک بیشتر مخاطب هدف‌تان چند کار است که می‌توانید انجام دهید:

_بررسی آماری از فالورها به عمل بیاورید تا سن، محل سکونت و جنسیت‌شان را متوجه شوید. بعد تحقیقات عمیق‌تری مثل اینکه چه زمانی پست بگذارید بهتر است انجام دهید.

_از فالورهای فعلی‌تان بازخورد بگیرید. در مورد علایق‌شان سوال کرده و بر اساس آن علایق محتوا تولید کنید.

_می‌توانید رقبایتان را زیر نظر داشته، نقاط ضعف آنها را پیدا کنید و روی خودتان کار کنید تا بهتر از آنها باشید.

 

در ساعاتی که بازدید بالا است پست منتشر کنید

در زمان هایی که افراد بیشتری در اینستاگرام حضور دارند پست ها و عکس های خود را منتشر کنید : ای بازه ی زمانی بین ساعت ۲ تا ۵ بعد از ظهر است

از میزان مناسب هشتگ مرتبط استفاده کنید: هشتگ‌ها راه خوبی برای پیدا شدن هستند. اینستاگرام اجازه می‌دهد حداکثر از 30 هشتگ در زیر پست‌هایتان استفاده کنید. از هشتگ‌های کمتر و سرچ بالاتر استفاده کنید. بین 7 تا 10 هشتگ کافی است. اما حواستان باشد که محتوایتان باید به این هشتگ‌ها مرتبط باشد.

 

توضیحات بیوگرافی خود را کامل کنید

در اینستاگرام خود توضیحات بیو خود را کامل کنید و در توضیحات بیو از هشتگ های محبوب استفاده کنید و موضوع پیج و صفحه ی خود را شرح دهید و اگر سایتی دارید آدرس آن را در آنجا قرار دهید و یادتان باشد که بیو نباید خیلی طولانی و خسته کننده باشد.

 

از فیلتری به نام MayFair در عکس هایتان استفاده کنید

در تصاویرتان از فیلتر MayFair استفاده کنید که این فیلتر یکی از موثر ترین فیلتر ها برای عکس در اینستاگرام می باشد.

با اکانت‌های مشابه در تعامل باشید: می‌توانید برای افزایش مشارکت برای دیگر اکانت‌ها که زمنیه کاریشان با شما مشابه است لایک و کامنت گذاشته یا فالوشان کنید. می‌توانید برای این کار از ربات‌ها یا برنامه‌های مختلف هم استفاده کنید.

 

کیفیت پست ها از تعداد پست ها مهم تر است

هیچ شخصی علاقه ندارد کسی را که صد ها تصویر و پست بی کیفیت از چیز های مختلف می گذارد را فالوو کند. شما با انتشار عکس های با کیفیت می توانید به فالو شدن خود تا حد بسیار زیادی کمک کنید.

 

محتوایتان را زمان بندی کنید

بعد از پیدا کردن مخاطب هدف‌تان، متوجه می‌شوید که چه نوع محتوایی در صنعت شما بهتر جواب می‌دهد. سعی کنید استایل خودتان را داشته و بر اساس آن محتوا تولید کنید. حواستان باشد قبل از پست همه چیز از لحاظ بصری هماهنگ باشد و از برنامه های scheduler برای زمان بندی پست‌ها استفاده کنید.

 

کسانی را که از هشتگ های مخصوص استفاده می کنند فالو کنید

کسانی را که از هشتگ هایی نظیر #followme و #likeforlike استفاده می کنند فالو کنید. چون آنها با گذاشتن این هشتگ ها در پست هایشان از شما خواسته اند که انهارا لایک یا فالو کنید تا آن ها نیز شما فالو ولایک کنند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب