آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

آموزش روش هاي نزديكي تصويري

نزديكي و آمیزش جنسی با همسر روشهای متعددی دارد که در این مقاله متداول ترین روش هاي نزديكي تصويري ویژه زوجین آموزش داده می شود. در صورتی که نمی دانید بهترین حالت دخول در واژن زن چیست با ما همراه باشید. در اینجا منظور ما از نزديكي، دخول به منظور برقراری رابطه جنسی بین زوجین و وارد شدن آلت تناسلی مرد در واژن زن می باشد که حالت های متفاوتی برای آمیزش جنسی وجود دارد. انتخاب بهترین حالت دخول در برقراری رابطه جنسی بسیار حائز اهمیت می باشد و دانستن مراحل دخول و روش های دخول می تواند به کیفیت رابطه جنسی و نزدیکی زوجین کمک کند. باید حالتی از روش های نزديكي را انتخاب کرد که برای زن درد کمتر و لذت بیشتری داشته باشد.

 

روش های مختلف دخول با عکس

انواع روشهای دخول زیر به شما کمک خواهد کرد تا رابطه جنسی لذت بخش تری را تجربه کنید:

 

1. یکی از انواع روش های مختلف دخول این است که زن روی مرد قرار می گیرد و کنترل را در دست دارد و سرعت و شدت عملیات دخول را زن تعیین می کند و هم چنین نقطه دسترسی به نقطه جی راحت تر است.

 

2. مدل داگی یکی از آسان ترین روش های دخول است که در آن زن باید 4 دست و پا خم شود و مرد در پشت سر قرار گیرد و دخول از پشت صورت گیرد. بیشتر آقایان این پوزیشن را می پسندند.

 

3. شایع ترین نوع دخول روشی است که در آن مرد روی زن قرار می گیرد و کنترل را در دست می گیرد.

 

4. در روش دیگر از انواع دخول زن دراز می کشد و مرد نیز پشت او دراز می کشد و دخول از پشت صورت می گیرد. در این روش نزدیکی زن کمترین کار را انجام می دهد.

 

5. مرد بر روی زن قرار می گیرد و زن پاهایش را روی شانه مرد می گذارد. کنترل دست مرد است و دخول عمیق صورت می گیرد.

 

6. روش بعدی دخول روش نشسته است که در آن مرد می نشیند و زن روی او قرار می گیرد. این مورد از انواع دخول باعث افزایش تحرک می شود. در این روش بالشتی زیر ناحیه لگن زن گذاشته می شود و مرد روی زن قرار می گیرد و دخول انجام می شود.

 

مراحل دخول

آقایون بهتره بدونند که بلافاصله بعد ازنعوظ عملیات دخول را انجام ندهند. به منظور بهتر شدن رابطه جنسی لازمه، قبل از دخول، معاشقه کافی به منظور تحریک و برانگیختگی جنسی زن انجام بشه. این کار باعث افزایش ترشحات در زن و روان تر شدن محیط واژن میشه و همزمانی ارگاسم در زن و مرد کمک می کنه. همچنین باعث کاهش درد دخول میشه. تحریک زن با لمس قسمت های مختلف بدن می تونه اون رو به ارگاسم نزدیک کنه. حق تقدم رو در این زمینه به همسرتون بدید.

 

بهترين روش نزديكي

یکی از دل مشغولی های زوجین، انتخاب بهترین روش نزديكي است ؛ هیچگاه نباید تصور کنید حالت های عجیب و غریب بهتر عمل می کند، فقط طبیعی باشید.قدیمی ترین حالت رابطه جنسی (قرار گرفتن مرد روی زن )، بهترین حالت رابطه جنسی برای اکثر افراد است. البته در هر آمیزش می توان از چندین روش استفاده کرده و تجربه زیبایی به دست آورد؛ بعضی از خانم ها، برخی روش ها را بیشتر دوست دارند ، زیرا موجب می شود آلت تناسلی همسر بیشتر داخل واژن شود و لذت بیشتری را ایجاد کند و همچنین موجب درد نمی شود.

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش اول: از شیوه های متداول برای آمیزش انجام عمل جنسی که اکثر نزدیکی ها به این روش انجام می شود ، قرار گرفتن مرد روی زن است ؛ به این ترتیب که زن به پشت می خوابد و ران هایش را از هم باز و زانوهایش را کمی خم می کند و مرد میان دوپای او قرار می گیرد و پس از فرو کردن آلت تناسلی اش روی زن می خوابد، در حالی که نقطه اتکا پائین تنه او روی زانوهایش است. در این نوع عمل جنسی زن کم تحریک می شود. یکی از متداول ترین روش های نزديكي تصويري (پوزیشن) یا آمیزش جنسی است که مرد در بالا قرار دارد و زن در زیر (به پشت خوابیده) – در این روش دخول به صوت کامل انجام میگیرد و تحریک پذیری کلیتوریس بالا است. این روش نزديكي تصويري در هنگام بارداری به سماتک دلیل فشاری که بر شکم مادر وارد می شود مناسب نیست. این روش برای شب زفاف مناسب است؛ ولی برای زنان باردار مخصوصاً از نیمه دوم ایام حاملگی ، به علت اینکه سنگینی بدن مرد بر شکم زن وارد می شود ، مناسب نیست .

 

روشهاي مختلف نزديكي با تصوير

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش دوم: در این روش ، زن به پشت می خوابد و پاها را روی شکم خود خم می کند و یا بر شانه های مرد می گذارد یا دور کمر کمر او حلقه می زند؛ به جای اینکه به بغل باز کند و مرد نیز فشار کمتری به شکم زن وارد می کند. در این حالت ، عمق واژن ، 3 الی 4 سانتیمتر کوتاهتر می شود و در نتیجه عمل دخول به طول کامل انجام می شود. این 19 حالات عالی برای آمیزش همسران است.

 

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش سوم: زن بر لبه تختخواب یا میز نشسته و پاهایش را از هم باز و روی آرنج های خود را تکیه می کند. مرد بین پاهای او و در کنار تخت قرار می گیرد و آلت تناسلی خود را درون مهبل فرو می کند. برای اجرای این روش ، قرار دادن چند بالش زیر باسن زن به منظور اینکه اندام جنسی زن به منظور اینکه اندام جنسی مرد در یک سطح و روبروی هم قرار بگیرد الزامی است.

 

آموزش تصویری رابطه زناشویی

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش چهارم: در این روش، زن به پشت می خوابد و پاهایش را از هم باز می کند؛ اما بعد از دخول ، ران ها را به هم نزدیک می کند و به آرامی پاهایش را می بندد یا روی هم قرار می دهد ، به طوری که زن کاملاً بین پاهای مرد واقع می شود. در این حالت فشار ران ها باعث تحریک لب های بزرگ آلت زن و کلوریتوس می شود. این نوع عمل جنسی برای زنانی که احساس می کنند واژن آنها گشاد است خوب است .

 

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش پنجم: مرد به پشت می خوابد و پاهایش را دراز می کند ، زن روی مرد می نشیند و پاهایش را در طرفین مرد قرار می دهد و یا زانو می زند و کمی به جلو خم می شود و به دست های خود تکیه می دهد و آلت تناسلی مرد را در فرج خود فرو می کند. در این حالت فعالیت و حرکات رفت و آمد و ابتکار عمل با خانم است. به خصوص خانم هایی که دیر ارضا می شوند، می توانند طوری بدن خود را تنظیم کنند که سر آلت تناسلی مرد، کلوریتوس و G spot را تحریک کند و در حداقل زمان به مرحله اورگاسم یا لذت نهایی برسد ، که بسیار ساده و آسان است .

 

اموزش نزديكي با همسر

حالت‌ های متنوع بسیاری برای نزديكي با همسر وجود دارد که بیشتر نتیجه تکامل است. این حالات بیشتر از نظر تحریک در حین عمل و تنوع طلبی مطمع نظر است و اصولاً عمل جنسی عملی است غریزی نه مکانیکی و فرمولی و مکانیزم آن طوری است که در جهت ارضا و انزال انجام می‌گیرد و روش خاص و معیاری برای آن موجود نیست بلکه لذت همسر شما شرط محسوب می‌شود.

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش ششم: مرد به پشت می خوابد و زن روی او می نشیند و یا زانو زده به جلو خم می شود، اما این بار پشت زن به طرف مرد است. در این حالت آلت تناسلی مرد را به درون مهبل خود فرو می کند و مانند حالت قبل خود را حرکت می دهد تا اوج لذت جنسی فرا برسد.این روش ممکن است برای مردان چاق و زنان حامله مناسب باشد.

 

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش هفتم: زن ، رو به زمین زانو می زند و به جلو خم می شود و یا به رو می خوابد و سر خود را روی بالش می گذارد و مرد ازپشت سر دخول را انجام می دهد. در این حالت ، بیشترین تماس مرد با باسن زن است و می تواند با کمر و باسن همسرش بازی کند و قسمت های مختلف را ماساژ دهد. این کار لذت بساری دارد که هر رو از این حالت لذت وافری خواهند برد و به علت برخورد پی در پی کلوریتوس با آلت تناسلی مرد، زن بیشترین لذت جنسی را درون وجودش احساس می کند.

 

آموزش مسائل زناشویی با تصویر

همه می دانند که اصلی ترین رکن در ازدواج آموزش مسائل زناشویی می باشد. که اگر رعایت نشود و یکی از زوجین نسبت به این مسئله رغبت نشون ندهد. با مشکل بزرگی به اسم طلاق بر می خوریم. حتما شما هم دیدید که بعضی از زوج ها بعد از سپری شدن مدت کمی از ازدواج دچار مشکل می شوند. و ناچارا به سمت طلاق کشیده می شوند. که تمام این مسائل برمی گردد به عدم آموزش مسائل زناشویی و راههای یک ازدواج موفق. شما در ادامه فرا می گیرید که چگونه یک رابطه خوب برقرار کنید.

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش هشتم: مرد روی صندلی می نشیند و زن را از پشت در آغوش می کشد و آلتش را درون فرج زن فرو می کند. در این حالت کلوریتوس تحریک نمی شود و طرفین زود خسته می شوند.

 

ﻋﮑﺲ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺩﺧﻮﻝ

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش نهم: مرد مقابل زن می نشیند و آلت تناسلی اش را درون فرج زن فرو می کند. در این حالت دست ها برای نوازش نقاط حساس آزاد است.

 

روش نزديكي اسلامي

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش دهم: خانم هایی که بسیار دیر انزال هستند می توانند از روشی که بیان می شود استفاده کنند و زودتر به اورگاسم و لذت نهایی برسند. ابتدا مرد به پشت بخوابد و خانم روی او قرار می گیرد. پس از دخول ، خانم پاهای خود را در وسط می گذارد و مرد پاهای خود را به طرفین و بالا قرار می دهد ،به طوری که خانم روی او قرار گیرد.

 

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش یازدهم: زن می ایستد و خم می شود و دست ها و سر را روی دسته صندلی یا دیوار می گذارد و به جلو خم می شود و مرد به حالت ایستاده از پشت سر دخول را انجام می دهد . در این حالت دست ها برای نوازش پستان ها و سایر قسمت ها آزاد است ، ولی احتمالاً برای مرد بسیار خسته کننده است .

 

روش دوازدهم: خانم به پهلو دراز می کشد و زانوها را به طرف شکم جمع می کند ، مرد رو به پهلوی خانم قرار می گیرد و پایی که به طرف بالا قرار دارد را بلند می کند و دخول انجام می شود. در این روش ، مرد سر و سینه خود را بالا می گیرد و حرکت را انجام می دهد . همچنین مرد می تواند یک پای خانم را روی شانه خود بگذارد و سپس دخول انجام دهد . این روش بسیار لذت بخش می باشد و زوجین به لذت نهایی خواهند رسید.

 

عکس نزديکي

آموزش روش هاي نزديكي تصويري + روش های مختلف دخول با عکس

روش سیزدهم: در روش دیگر ، خانم به پهلو می خوابد (به چپ یا راست ) و آقا پشت سر خانم قرار می گیرد و پایی که به طرف بالا قرار گرفته را بلند می کند و دخول انجام می گیرد . بعد از چند حرکت ، خانم به پشت غلطیده و آقا به حالت نشسته قرار گرفته و همان پا را روی شانه خود قرار دهد و نصف باسن خانم را بغل کرده و در نهایت نزدیکی را انجام دهد.

 

به زوجین توصیه می شود هیچگاه در هنگام انجام عملیات دخول و نزدیکی با همسرتان عجله نکنید و از آموزش روشهاي مختلف نزديكي با تصوير برای بهبود رابطه جنسی خود استفاده کنید.

برچسب‌ها: ,

جدیدترین مطالب