قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

اندازه متناسب و استاندارد آلت مرد چقدر باید باشد؟

اندازه متناسب و استاندارد آلت مرد چقدر باید باشد؟

اندازه متناسب و استاندارد آلت مرد چقدر باید باشد؟

 

بر طبق آمار های جدید ، در دمای متوسط یک اتاق( در حدود ۲۵ درجه ) سایز استاندار یا متوسط آلت تناسلی مردان در حالت نعوظ و تحریک کامل بین ۱۴ تا ۱۶ سانتی متر می باشد .

 

 راه های مختلفی برای بزرگ کردن اندازه آلت وجود داره که شما می تونید با استفاده از یکی از آنها سایز آلت خودتون رو تا چند سانتی متر افزایش بدید .

 

هر مردی اخلاق خاص خودش رو داره . بعضی ها روی مسائل مادی حساس هستند و بعضی ها روی معنویات . بعضی ها به لباسشون اهمیت می دهند و بعضی ها به ماشینشون . هرکسی نقطه ضعف خاص خودش رو داره . ولی وقتی بحث اندازه ی الت تناسلی مردان مطرح میشه ، بیشتر مردها با هم تفاهم دارند و اون تفاهم چیزی نیست جز نگرانی در مورد کوچیک یا بزرگ بودن اندازه آلت تناسلی خودشون !!

 

بیشتر مردان فکر می کنند که الت تناسلی آنها به اندازه ی کافی بزرگ نیست و شاید نتوانند با این سایز آلتشون ، شریک جنسی یا همون همسرشون رو به اوج لذت جنسی ( ارگاسم ) برسونند و اون رو کاملاً به رضایت جنسی برسونند .

 

برای مدتی طولانی سایز متوسط آلت تناسلی مردان ۶.۵ اینچ ( CM 16.5 ) تصور می شد !

خوب اگر شما مرد باشید احتمالاً با خواندن این اندازه کلی جا خوردید و از خودتون نا امید شدید و اگر هم خانم باشید احتمالاً چشماتون سیاهی رفته !!

 

ولی نگران نباشید ! تحقیقات اخیر در کشور انگلستان نشان داده که اکثر مرد ها در اندازه گیری آلت تناسلی خودشون دچار اشتباه می شدند و بصورت استاندارد آلت رو اندازه نمی گرفتند .

 

طول استاندارد و متوسط الت تناسلی مرد

این یعنی اندازه استاندار الت تناسلی مردان ۱۶.۵ سانتی متر نیست چراکه اندازه آلت تناسلی مردها در حالت های مختلف دمایی ، درجه ی تحریک شدگی و نحوه ی اندازه گیری آلت تغییر می کند.

 

بر طبق آمار های جدید ، در دمای متوسط یک اتاق( در حدود ۲۵ درجه ) سایز استاندار یا متوسط آلت تناسلی مردان در حالت نعوظ و تحریک کامل بین ۱۴ تا ۱۶ سانتی متر می باشد .

 

قطر استاندارد آلت تناسلی مرد

قطر استاندار و متوسط آلت مردها نیز بین ۱۲ تا ۱۳ سانتی متر می باشد .

 

البته باید این نکته رو در نظر داشت که بعضی از آقایون آلت خیلی بزرگتری از این مقدار دارند و بعضی ها هم آلت کوچک تری دارند .

 

دقیقاً مثل طول دست که بعضی ها دستانی دراز و کشیده دارند و بعضی ها دستانی کوتاه .

 

برای سایز آلت مردانگی هم این ماجرا صادق است در هر شخصی متفاوت است .

 

اما بطور طبیعی آلت مردانگی شما وقتی در حالت تحریک و نعوظ کامل کمتر از ۷.۶ ( هفت و شش دهم ) سانتی متر باشد ، شما با مشکل کوچک بودن آلت تناسلی درگیر خواهید بود .

 

البته باید این رو هم ذکر کنیم که نمیشه هیچ سایز ایده آلی برای آلت تناسلی مردان در نظر گرفت ولی با این وجود اکثر مرد ها از سایز آلت تناسلی خودشون ناراضی هستند !!

 

در یک نظر سنجی که توسط دکتر کیون ویلی ( مشاور جنسی در دانشگاه شفیلد ) صورت گرفته ، ۴۵ درصد آقایون دوست داشته اند که آلت بزرگ تری داشته باشند !!

 

آگر شما هم جزو این گروه که قصد افزایش سایز الت مردانگی خودشون رو دارند هستید باید این خبر خوب رو بشما بدم که راه های مختلفی برای بزرگ کردن اندازه آلت وجود داره که شما می تونید با استفاده از یکی از آنها سایز آلت خودتون رو تا چند سانتی متر افزایش بدید .

 

در هر صورت از هر روشی که برای افزایش سایز آلت استفاده می کنید باید اینو یادتون باشه که در تمام روش های فیزیکی و شیمیایی یک مدتی طول میکشه تا شما به سایز آلت دلخواهتون برسید و نباید انتظار بزرگ شدن سایز آلت تناسلی خودتون رو در یکی دوهفته داشته باشید .

 

 

منبع: سماتک

 

 

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب