لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

آموزش اولین دخول و بهترین پوزیشن برای اولین دخول

آموزش اولین دخول و بهترین پوزیشن برای اولین دخول

آموزش اولین دخول و بهترین پوزیشن برای اولین دخول

اولین دخول بدون درد می تواند باشد. اولین دخول روی زنان تاثیر بسیاری دارد و مرد باید در هنگام اولین دخول در شب زفاف مراقب باشد تا زن درد زیادی را احساس نکند. بهترین پوزیشن برای اولین دخول و آموزش اولین دخول در ادامه شرح داده شده است.

 

کاهش درد اولین دخول

مهمترین نکته برای داشتن یک زندگی زناشویی رضایت بخش و در عین حال لذت بخش، هنر برقراری ارتباط با همسر در حین رابطه جنسی است و به همین دلیل قانون گذاشتن برای رابطه جنسی مفهوم صحیحی نیست. زیرا انسان‌ها بسیار با یکدیگر متفاوت بوده و واکنش‌های خاصی نسبت به هر موردی نشان می‌دهند. بنابراین برخی از موارد زیر کلی بوده و می‌تواند تنها به عنوان یک راهنما باشد.

 

میزان درد اولین دخول

نکته اول: روانشناسان توصیه می‌کنند که شب زفاف را نباید با جبر آغاز کرد. در اولین دخول و پاره شدن پرده بکارت نه تنها جبر نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه‌ای جانانه باشد و شوهر باید عروس را به تدریج متمایل و راغب به عمل نماید نه آن که با شتاب‌کاری و به کار بردن زور، تنها حس شهوت خویش را فرو نشاند. در این صورت تنها جسم زن را تصرف کرده و از تصرف روح او ناتوان مانده است. بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در نهایت ملایمت و ظرافت عمل کند و بداند که کوچکترین اشتباه در شب زفاف، آنچنان همسر خود را خسته و دل آزرده می‌کند که به آسانی التیام پذیر نخواهد بود و گاه تا پایان زندگی زناشویی آثار آن بر جای می‌ماند.

 

بهترین روش برای اولین دخول

نکته دوم: در اولین دخول با همسر خود بهتر است که تقریبا ساکت باشید؛ زیرا صحبت‌های اضافی و نابجا و حرف‌های تحریک کننده زدن ممکن است نتیجه عکس داشته باشد. زیرا شما تا کنون با همسر خود رابطه جنسی نداشته‌اید و از تمایلات و مواردی که باعث ناراحتی او می‌شود آگاه نیستید. بنابراین سکوت نسبی بهترین گزینه برای شروع یک رابطه آینده‌دار است. در عین حال اگر همسر شما بیش از حد ساکت بود می‌توانید با سوالاتی همچون “حس خوبی داری؟”، “نظرت در مورد این وضعیت چیه؟” و از این قبیل، او را همراه خود کنید.

 

نکته سوم: به هیچ وجه نباید بعد از رابطه جنسی مضطرب و نگران شوید که مبادا همسرتان باردار شود یا دچار بیماری شوید. به همین دلیل، برنامه ریزی برای جلوگیری از بارداری و رابطه جنسی ایمن باید مد نظرتان باشد.

 

نکته چهارم: از خوردن غذای سنگین قبل از رابطه جنسی خودداری کنید زیرا باعث خواب آلودگی‌تان می‌شود. همچنین از خوردن مشروب پرهیز کنید، زیرا نوشیدن الکل نعوظ را دشوار می‌کند.

 

نکته پنجم: نگران همزمان کردن ارگاسم‌ها نباشید. خیلی از خانم‌ها تا زمانیکه تجربه کافی پیدا نکنند، در طول رابطه جنسی ارگاسم نمی‌شوند. خیلی بعید است که در اولین دخول بتوانید هر دو با هم ارضاء شوید. پس سعی کنید که خوش بگذرانید و حتماً به همدیگر بگویید که چه چیز برایتان لذت بخش است و به ارضاء شدنتان کمک می‌کند.

 

نکته ششم: آقایان اگر خیلی زودتر از زمانی که می خواستند ارضاء شدند اشکالی ندارد. کمی عشق بازی کنید، بخوابید و باز دوباره امتحان کنید. بار دوم بسیار ریلکس‌تر خواهید بود.

 

درد پاره شدن پرده بکارت در اولین دخول

پاره شده پرده بکارت در اولین دخول ممکن است دردناک و با خونریزی همراه باشد. هرچند که این خونریزی و درد مدت زمان زیادی طول نمی‌کشد و سریع برطرف می‌شود. در بسیاری از خانم‌ها این وضعیت فقط 10 ثانیه طول می‌کشد و بعد از آن همه چیز آرام بخش می‌شود. برای اینکه این مرحله از رابطه جنسی را بخوبی سپری کنید، سعی کنید که قبل از پاره شدن پرده بکارت، مدت قابل توجهی را صرف ملاعبه و معاشقه کنید تا ترشحات واژن زیاد شود و از درد احتمالی کاسته شود. توصیه می‌شود که یک ژل لوبریکانت در کنار شما قرار داشته باشد. زیرا ترشحات واژنی برخی از خانم‌ها در اولین دخول به دلیل استرس و اضطراب در حد کافی نیست و این خود باعث درد می‌گردد. بنابراین استفاده از ژل لوبریکانت می‌تواند موثر واقع شود. همچنین ژل لوبریکانت باعث کاهش احتمال پاره شدن کاندوم در حین رابطه می‌شود.

 

بهترین حالت برای اولین دخول

نکته هفتم: تا سه روز پس از اولین دخول خونریزی بسیار جزئی، طبیعی است و نباید نگران بود. ولی در صورت ادامه پیدا کردن خونریزی حتماً باید به جراح و متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد.

 

آقایان در صورت عدم مشاهده خونریزی در اولین دخول نگران نشوند گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتی که زن در هنگام رابطه جنسی، آرام و بدون تنش بوده، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می‌شود. به این ترتیب ممکن است در اولین دخول خونریزی نداشته باشد و یا به دلیل نوع خاصی از پرده بکارت (پرده ارتجاعی) اتفاق مشابه این می‌افتد. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

آموزش اولین دخول و بهترین پوزیشن برای اولین دخول

آموزش اولین دخول با عکس

 

از آنجایی که در نظر مردم پرده بکارت پرده‌ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می‌شود، برخی مردها در هنگام رابطه جنسی فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن و درد و خونریزی می‌شوند. در صورتی که اگر زن هنگام رابطه جنسی آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

 

نکاتی در مورد پرده بکارت در اولین دخول

پرده بکارت عضوی ماهیچه‌ای است که در ابتدای واژن قرار دارد و عمدتا در اولین دخول از بین می‌رود. در برخی از زنان این پرده شکل حلقوی داشته و ممکن است در اثر رابطه جنسی اصلا آسیبی نبیند و خونریزی رخ ندهد. در زنانی که دارای این نوع پرده بکارت هستند گاه مشاهده می‌شود که به خاطر بافت ماهیچه‌ای ضخیم آن، تا مدت‌ها بعد از نخستین رابطه جنسی همواره درد مقاربت مشاهده می‌شود.

 

روش صحیح اولین دخول

تعداد رشته‌های عصبی در پرده بکارت نسبت به برخی از عضلات دیگر بدن بسیار کم است و به همین دلیل درصورت آرامش جسمی و روانی پارگی آن معمولاً با درد کمی همراه است. عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی که بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی ندارد انجام شود. بنابراین نزدیکی در اولین دخول شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی‌شود.

 

زنان بهتر است قبل از نزدیکی نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت، بلکه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند؛ زیرا در موارد نادری که پرده بکارت از نوع ضخیم باشد، برای پاره شدن آن احتیاج به عمل جراحی است.

 

گاهی پرده بکارت با یکی دو بار نزدیکی کاملاً پاره نمی‌شود و هر بار قسمتی از آن پاره شده و کمی خونریزی می‌کند. البته بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می‌تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزئید موجود در اسپرم می‌تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملگی ایجاد شود. در این موارد زن با پرده سالم حامله می‌شود.

 

علت درد شکم زن و درد آلت تناسلی مردان در اولین دخول

علت درد در ناحیه شکم در خانم‌ها در هنگام رابطه جنسی می‌تواند ناشی از کیست‌های تخمدان، مشکلات مجاری ادراری، بیماریهای عفونی لگنی، آندیومتریوزیس و … باشد که لازم است توسط متخصص زنان و زایمان مورد ارزیابی و بررسی و آزمایش قرار گیرند. اما علت درد در آلت تناسلی مردان می‌تواند ناشی از بیماری‌های دستگاه تناسلی مردانه و یا آسیب و اختلال در بافتی که روی آلت مردانه را پوشانده است باشد که آن‌ها نیز باید برای درمان باید به متخصصینی مانند اورولوژیست‌ها مراجعه نمایند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب