دکوراسیون مورد علاقه آبان ماهی ها | چیدمان خانه به سلیقه متولدین آبان

دکوراسیون مورد علاقه آبان ماهی ها | چیدمان خانه به سلیقه متولدین آبان

دکوراسیون خانه متولدین آبان بیشتر به رنگ قرمز خواهد بود اگر به دنبال دکوراسیون مورد علاقه آبان ماهی ها هستید در ادامه اصول چیدمان خانه به سلیقه متولدین آبان ماه را بررسی خواهیم کرد.

 

دکوراسیون مورد علاقه آبان ماهی ها

متولدین آبان در دکوراسیون منزل نیز مانند بیشتر چیزها پر مدعا هستند .رنگ های تیره، پارچه مخملی زیبا، چراغ کم نور مخصوص شماست .آنها به مرموز بودن علاقه دارند و ترجیح می دهند در دکوراسیون منزل خود نیز از این ویژگی غافل نشوند.شما می توانید مقدار زیادی از پارچه های مجلل را در نشیمن آنها ببینید.چراغ هایی با نور کم برای آنها لذت بخش است.رنگ مورد علاقه آنها برای اتاق خواب قرمز است البته، به شرطی که پارچه های مخمل یا ساتن باشند.به شما پیشنهاد می کنیم از پارچه هایی با رنگ تیره در اتاق خواب استفاده کنید.

دکوراسیون مورد علاقه آبان ماهی ها | چیدمان خانه به سلیقه متولدین آبان

چیدمان خانه به سلیقه متولدین آبان

برای متولدین آبان راحتی و لوکس بودن دکور اهمیت زیادی دارد. بنابراین سبک شابی شیک بهترین سبک پیشنهادی است. در این سبک دکور از عتیق ها، پارچه های گلدار کم رنگ و وسایل سفید رنگ استفاده می شود.

اگر به ویژگی های رفتاری متولدین ماه آبان نگاهی بیندازید می بینید که در مواردی خصوصیات کم و بیش یکسانی دارند. این افراد در چیدمان خانه هم رفتارهای مشابهی را نشان می دهند. بعضی از این ویژگی ها را بهتر بشناسید تا سلیقه یک «آبان ماهی» بهتر دستتان بیاید و هنگام ورود به خانه اش شگفت زده نشوید!

 

پرهیز از شلوغی در دکوارسیون خانه آبان ماهی ها

وقتی با یک آبان ماهی رفت و آمد پیدا می کنید بهتر است بدانید که هر کسی نمی تواند وارد خلوتگاه اسرارآمیز او شود. خانه متولد ماه آبان همان طور که از نماد ماه تولدش پیداست جذاب و رازآلود است. در کنار این موضوع چنین فردی معمولاً ترجیح می دهد که خانه‌اش در محله های پرسروصدا و شلوغ نباشد و از مناطق پرجمعیت فاصله می گیرد.

از این رو چندان عجیب نیست که بشنوید دوست آبان ماهی شما به تازگی در حومه شهر خانه دنجی خریده و تصمیم گرفته که در این فضای ساکت و خوش آب و هوا زندگی کند. اما دکوراسیون این خانه چطور می تواند باشد؟

دکوراسیون مورد علاقه آبان ماهی ها | چیدمان خانه به سلیقه متولدین آبان

چیدمان خانه متولدین ماه آبان

گاهی اوقات آنچه در خانه یک آبان ماهی می بینید شبیه صحنه تئاتر است؛ چرا که از انتخاب رنگ های تیره برای دکوراسیون یا حتی به کار بردن رنگ مشکی هراسی ندارد. هیچ ممنوعیت یا محدودیتی را نمی‌پذیرد. در مجموع می توان گفت که بیشتر این افراد به چیدمان کلاسیک تمایل بیشتری دارند و از داشتن اشیا قدیمی و عتیقه های باارزش لذت می‌برند.

پارچه‌های مخمل را برای روکش مبلمان و پرده ها می پسندند و از داشتن یک فرش دستبافت زیبا با نقش و نگارهای متفاوت و اسرارآمیز لذت می برند. علاوه بر این احتمال دارد در خانه یک آبان ماهی مبلمان فلزی با لبه های تیز هم دیده شود.

 

سبک دکوراسیون خانه زن متولد آبان

آبان ماهی ها دوست دارند متفاوت باشند؛ به همین دلیل در بین فروشگاه های مدرن یا عتیقه فروشی ها به دنبال وسایل و اسباب و اثاثیه های خاصی هستند. حتی گاهی اوقات به جای خرید، طرح خاصی را پیداکرده و ساخت آن را به سازنده های با تجربه سفارش می دهند تا آنچه را که در خانه دارند، در خانه دیگری پیدا نشود. از این رو کتابخانه های خاص، مبلمان و وسایل تزئینی عجیب و غریب در گوشه و کنار خانه شال پیدا می شود و در چیدمان خانه از سبک خاصی پیروی نمی کنند.

دکوراسیون مورد علاقه آبان ماهی ها | چیدمان خانه به سلیقه متولدین آبان

دکوراسیون مورد علاقه متولدین ماه آبان

یک آبان ماهی به کتاب خواندن و نوشتن یادداشت های شخصی علاقه دارد. شاید هم دلش بخواهد در آشپزخانه غذاهای خاص و جالبی بپزد. او پناهگاهی لازم دارد تا از لحاظ جسمی و ذهنی به آرامش برسد و به همین دلیل خانه برای او اهمیت زیادی دارد. خواهان آرامش است و از تنهایی خود لذت می برد. آبان ماهی ها به دنبال آرامش هستن و دوست دارن در خلوت خودشون کارهایی رو انجام بدن که بهشون آرامش بده و از انجام اون کارها لذت ببرن. آبان ماهی ها معمولا با آشپزی کردن و کتاب خوندن و یا نوشتن یک داستان احساس آرامش و لذت می کنن.

 

چیدمان و دکوراسیون خانه متولدین آبان

آبان ماهی ها دوست دارند با انتخاب اشیا مناسب قدرت خودشان را در معرض نمایش قرار دهند. ممکن است مجموعه ای جالب و گران قیمت از اشیا خاص را روی یک طاقچه کنار هم قرار دهند یا به جزئیات توجه زیادی داشته باشند. شاید هم تصمیم بگیرند که رنگ های تند و متفاوتی را انتخاب کنند که از خلاقیت آن ها نشأت گرفته باشد. در واقع این افراد هنگام چیدن خانه به سادگی درگیر جزئیات می شوند و همه چیز از دستگیره در گرفته تا بالش اتاق خواب، برایشان اهمیت زیادی دارد.

دیده شده که یکی از دوستان آبان ماهی تمام دیوارها و وسایل چوبی خانه را سفید انتخاب کرده و سپس بیست رنگ و بافت مختلف را برای دکوراسیون در نظر گرفته است. آبان ماهی ها قدرت بینایی و تجسم خوبی دارند و وقتی برای خرید به فروشگاه می روند خوب می دانند که برای هر بخش از خانه چه وسیله ای را انتخاب کنند.

دکوراسیون مورد علاقه آبان ماهی ها | چیدمان خانه به سلیقه متولدین آبان

رنگ مورد علاقه آبان ماهی ها برای دکوراسیون منزل

آبان ماهی ها به احساسات درونی شان زیاد اهمیت می دهند و به دنبال اشیا و رنگ های تأثیرگذار هستند. مثلاً ممکن است برای مبلمان خانه‌شان به دنبال پارچه ای بارنگ خنثی مانند خاکستری باشند اما به‌طور حتم یک کوسن قرمز هم به خانه می آورند! قرمز انرژی، اعتمادبه نفس و شور و شوق زندگی را بیشتر می کند و می تواند صمیمیت بیشتری را به وجود آورد. از این رو به آبان ماهی ها توصیه می شود که حتماً در چیدمان خانه از این رنگ استفاده کنند.

آبان ماهی ها از شلوغی و بهم ریختگی بیزارن. این افراد معمولا سعی می کنن همیشه خانه خلوت و مرتبی داشته باشن و علاوه بر آن محل خانه را جایی انتخاب می کنن که شلوغ و پر ازدحام نباشه و معمولا عاشق جاهای ساکت و آروم برای زندگی هستن. آبان ماهی ها معمولا به چیدمان خونه به سبک کلاسیک علاقه دارن و دوست دارن وسایل قدیمی رو در خونه نگه دارن. خونه یک آبان ماهی بیشتر شبیه صحنه تئاتر هست و بیشتر از رنگ های تیره برای دکوراسیون خونه خودشون استفاده میکنن البته بعید نیست که رنگ مشکی رو هم انتخاب کنن. معمولا در دکوراسیون خونه یک آبان ماهی میتونین یک فرش دستباف قدیمی و یک مبلمان فلزی با لبه های تیز پیدا کنین. همچنین این افراد از پارچه های مخمل برای استفاده در پرده و روکش مبل ها لذت میبرن.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب