عرضه زنان مصنوعی چینی در بازارهای ایران

عرضه زنان مصنوعی چینی در بازارهای ایران

عرضه مردان و زنان مصنوعی چینی در بازارهای ایران ممکن است تا چند ماه آینده به وقع بپیوندند. کشور چین که در ساخت تمامی چیزها در دنیا حرف اول را می زند به تازگی با تولید زنان و مردان مصنوعی برای افراد مجرد در دنیا جنجال جدیدی را به راه انداخته است. این عروسک های مبتذل برای جونان بسیار مخرب و بد است.

 

این روزها عروسک های انسان نمای چینی به صورت گسترده در بازار کشورهای اسلامی در حال توزیع است و این مسئله جای نگرانی دارد چراکه باعث می شود با از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان بنیان خانواده ها سست شود!

 

*هدف از ساخت عروسک های مبتذل چیست؟
به گفته صاحب شرکت تولیدکننده این محصول ، هدف از ساخت این عروسک های انسان نما کمک به جامعه بشری است ، به خصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند !!

 

آیا ساخت محصولات غیراخلاقی کمک به جامعه بشری می کند ؟!
آیا جوانان را به انحطاط اخلاقی و انواع بیماری های روانی نمی کشانند ؟!

 

شرکت های چینی جزو غول های اقتصادی دنیا هستند و البته برای این شرکت ها هیچ چیز جز تسخیر بازار و فروش جنس معنا ندارد.

 

*زندگی بیمارگونه با عروسک های انسان نما
مدت هاست که کودکان به خصوص در کشورهای اسلامی با تبلیغات گسترده شبکه های ماهواره ای ، درگیر روند رو به رشد توزیع عروسک های انسان نما هستند که شرایط اخلاقی، روحی، مادی، اعتقادی و… انسان را نشانه گرفته است.

 

آمینه رحمت، روانشناس و کارشناس مسائل جنسی دراین باره می گوید : وقتی فردی با عروسک زندگی می کند ، دچار اختلالات شدید روانی می شود چراکه رابطه منطقی برقرار نشده و عاطفه ای شکل نمی گیرد . رابطه ای سالم است که با منطق و ازدواج صورت گیرد تا با تداوم انسان را به آرامش برساند. انسان ها در طی مراحل رشد خود، رشد جنسی نیز دارند و اگر به صورت طبیعی این مسیر طی نشود، فرد در بزرگ سالی دچار انواع بیماری ها می شود .

 

ناصر قاسم زاد، درمانگر و روانشناس، ارتباط با عروسک های انسان نما را بیماری ” یادگارخواهی ” می داند و می گوید : جوانان با این عروسک ها فقط به بیراهه کشیده می شوند و اختلالات روانی آنان به اختلالات جنسی می رسد تا جایی که بعضاً تمایل به ازدواج را در خود سرکوب می کنند .

 

* عروسک های انسان نما ، ضربه به نهاد خانواده
با حضور عروسک های مبتذل ، دختران و پسران خردسال نیز دچار بحران می شوند و بلایی بر سر جامعه می آید که جبران ناپذیر است.

 

دکتر امان الله قرایی مقدم، جامعه شناس ، عروسک های مبتذل را خطری برای ارزش ها و هنجارهای جامعه می داند و می گوید : این عروسک ها در پوشش افراد تأثیر می گذارند و بی بندوباری را در جامعه ترویج می دهند و در مسائل ازدواج نیز اختلالاتی را ایجاد می کنند تا آنجا که احتمالاً به تجدیدنظر جوانان در امر ازدواج می انجامد و همچنین باروری و افزایش جمعیت را دچار بحران می کند . این جامعه شناس توصیه می کند که مسئولان قبل از گسترش دامنه حضور این عروسک ها در جامعه ، جلوی این معضل را بگیرند.

 

* عروسک های انسان نما پشت درهای ایران اند ؟!
تاکنون این محصول ضد انسانی در سطح گسترده ، گریبان جامعه ما را نگرفته اما به شکلی متراکم در پشت مرزها صف کشیده است و با توجه به داغ بودن بازار سیاه قاچاق کالا حضور آن در ایران بعید نیست و زنگ هشدار آن چندی پیش برای مسئولان به صدا درآمده است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

جدیدترین مطالب